Inteligentna kamera ptaków, automatyczne rozróżnianie ptaków AI, ekran wysokiej rozdzielczości 1080P, ładowanie słoneczne
31% WYŁ
  • - Wysokiej jakości inteligentna kamera karmiąca ptaki. Wystarczy podłączyć się do aplikacji za pośrednictwem WiFi i oglądać ptaki przed kamerą w każdej chwili i wszędzie. Ma niekończącą się zabawę i jest bardzo podobna do scen, takich jak ogrody, parki i rezerwaty przyrody. Jest to świetna opcja podarowania prezentów. Aplikacja: Vicohome
  • - [Automatyczna identyfikacja gatunków ptaków ponad 11000] Uruchomiona przez PIR, kamera automatycznie przechwytuje poprzednie wideo ptaków i terminowe wiadomości push do telefonu. Dzięki specjalnemu algorytmowi AI możesz samodzielnie i dokładnie zidentyfikować gatunki ptaków i inne informacje. Gatunki do 11000 można zidentyfikować, co pozwala na wzbogacanie wiedzy o ptakach (30 dni za darmo).
12 Review(s)
1081,3 zł 744,6 zł
Karmnik dla kolibrów K&F Concept, karmniki dla ptaków, 4 otwory do karmienia na stojąco i do picia
10% WYŁ
  • - 【Miejsce odpoczynku】 — UWAGA: tego karmnika dla kolibrów można używać WYŁĄCZNIE z naszą kamerą do karmienia ptaków K&F Concept. Możesz też ustawić go płasko na parapecie okna lub mieszkaniu w ogrodzie.
  • - 【Ulubiony koliber】 - Jasnożółty port do karmienia kwiatów oraz jasnoczerwony korpus do karmienia to ulubione miejsca tych kolorowych ptaków, dzięki czemu możesz je oglądać z bliska w zaciszu własnego domu.
111,5 zł 99,0 zł 89,0 zł
Kamera do karmienia ptaków K&F Concept, bezprzewodowa kamera do obserwacji ptaków zasilana baterią słoneczną, inteligentny karmnik dla ptaków z kamerą, automatyczne przechwytywanie wideo ptaków i powiadamianie o wykrytych ptakach, dla miłośników ptakó
29% WYŁ
  • - 【Obserwacja ptaków w czasie rzeczywistym】 - Nasz innowacyjny karmnik dla ptaków z kamerą automatycznie rejestruje wszystkie nadlatujące ptaki. Ta kamera z zaawansowanym algorytmem AI pozwala z bliska obserwować ponad 11 000 ptaków, w tym kolibry, sójki błękitne, zięby, kardynały i dzięcioły. Oglądaj pierzastych gości w czasie rzeczywistym lub przeglądaj nagrane filmy, jak Ci wygodnie. Dowiedz się o ptakach w Twojej okolicy i poszerz swoją wiedzę na temat dzikiej przyrody ptaków.
  • - 【Kamera do obserwacji ptaków 1080P z noktowizorem】 Dzięki rozdzielczości FHD 1080P bezprzewodowa kamera do obserwacji ptaków na zewnątrz umożliwia łatwe robienie wyraźnych zdjęć/filmów ptaków bez przeszkadzania im, gdy przychodzą na posiłek. Doskonałe widzenie w nocy pozwala uzyskać najlepsze kolorowe zdjęcia/wideo nawet w nocy. Wodoodporna i wyposażona w antenę 5 dBi kamera dla ptaków zapewnia stabilniejsze połączenie Wi-Fi.
892,7 zł 749,0 zł 529,0 zł
K&F Concept Inteligentny karmnik dla ptaków z kamerą, karmnik dla ptaków 2 w 1, 1080P HD AI Identyfikacja kamery karmnika dla kolibrów, automatyczne przechwytywanie filmów o ptakach i identyfikacja ponad 10000 gatunków ptaków, idealny prezent dla miło
25% WYŁ
  • - 【Rozpoznawanie ptaków AI】 Jest to zasilany energią słoneczną karmnik dla ptaków z inteligentną kamerą, rozpoznaje ponad 10000 gatunków ptaków i powiadamia Cię w czasie rzeczywistym o wszelkich pierzastych gościach za pośrednictwem aplikacji na telefonie, a także przepędza wiewiórki dźwiękiem alarmu . (Do identyfikacji ptaków AI wymagana jest płatna subskrypcja.)
  • - 【Połączenie Wi-Fi 2,4G i kontrola aplikacji】 Nasz karmnik dla ptaków obsługuje tylko bardziej stabilne Wi-Fi 2,4 GHz, nigdy nie będziesz się martwić utratą sygnału i przegapieniem chwili gości ptaków. Uwaga: efektywna odległość sieci WIFI wynosi około 49 stóp. Do instalacji wybierz miejsce z silnym sygnałem Wi-Fi.
1004,3 zł 839,0 zł 629,0 zł