ND8+ND64 – Seria Nano X
3
439,0 zł
SKU.2079
Black Mist 1/8 - Seria Nano X
3
399,0 zł
KF01.2452
ND8 – Seria Nano X
3
269,0 zł
KF01.2448
 • - 【Kompatybilny z różnymi matowymi pudełkami】 Filtr K&F Concept Matte Box ND64 ma standardowy rozmiar i jest szeroko kompatybilny z uchwytami filtrów 4 x 5,65 cala i matowymi pudełkami. Kompatybilny z Tilta, SmallRig i innymi markami, idealnie nadaje się do profesjonalnych zastosowań kinowych.
 • - 【Kontrola ekspozycji za pomocą filtra ND64】 Filtr K&F Concept Matte Box ND64 umożliwia 6-stopniową redukcję światła, pomagając kontrolować czas otwarcia migawki i używać większej przysłony w jasnym otoczeniu. Z łatwością uzyskaj za każdym razem idealną ekspozycję.
3 Review(s)
251,0 zł 269,0 zł
 • - 【Kompatybilny z różnymi matowymi pudełkami】 Filtr K&F Concept Matte Box ND32 ma standardowy rozmiar i jest szeroko kompatybilny z uchwytami filtrów 4 x 5,65 cala i matowymi pudełkami. Kompatybilny z Tilta, SmallRig i innymi markami, idealnie nadaje się do profesjonalnych zastosowań kinowych.
 • - 【Kontrola ekspozycji za pomocą filtra ND32】 Filtr K&F Concept Matte Box ND32 umożliwia 5-stopniową redukcję światła, pomagając kontrolować czas otwarcia migawki i używać większej przysłony w jasnym otoczeniu. Z łatwością uzyskaj za każdym razem idealną ekspozycję.
3 Review(s)
251,0 zł 269,0 zł
 • - 【Kompatybilny z różnymi matowymi pudełkami】 Filtr K&F Concept Matte Box ND16 ma standardowy rozmiar i jest szeroko kompatybilny z uchwytami filtrów 4 x 5,65 cala i matowymi pudełkami. Kompatybilny z Tilta, SmallRig i innymi markami, idealnie nadaje się do profesjonalnych zastosowań kinowych.
 • - 【Kontrola ekspozycji za pomocą filtra ND16】 Filtr K&F Concept Matte Box ND16 umożliwia 4-stopniową redukcję światła, pomagając kontrolować czas otwarcia migawki i używać większej przysłony w jasnym otoczeniu. Z łatwością uzyskaj za każdym razem idealną ekspozycję.
3 Review(s)
251,0 zł 269,0 zł
 • - 【Filtr Matte Box Blue Streak】 Zaprojektowany do montażu na matowym pudełku w celu dopasowania do obiektywu aparatu, filtr K&F Concept Matte Box Square Blue Streak jest kompatybilny z Tilta, SmallRig Matte Box, Mini Matte Box i Filter Frame.
 • - 【Funkcje】 Ten kwadratowy filtr niebieskich smug Matte Box o wymiarach 4 x 5,65 cala / 10,16 x 14,35 cm tworzy chłodne, szczotkowane obrazy, dodaje warstwę niebieskich przezroczystych linii i tworzy efekty wizualne, takie jak rozmycie, gradient i zniekształcenie.
3 Review(s)
502,1 zł 399,0 zł
 • - 【Kompatybilny z różnymi matowymi pudełkami】 Filtr K&F Concept Matte Box ND8 ma standardowy rozmiar i jest szeroko kompatybilny z uchwytami filtrów 4 x 5,65 cala i matowymi pudełkami. Kompatybilny z Tilta, SmallRig i innymi markami, idealnie nadaje się do profesjonalnych zastosowań kinowych.
 • - 【Kontrola ekspozycji za pomocą filtra ND8】 Filtr K&F Concept Matte Box ND8 umożliwia 3-stopniową redukcję światła, pomagając kontrolować czas otwarcia migawki i używać większej przysłony w jasnym otoczeniu. Z łatwością uzyskaj za każdym razem idealną ekspozycję.
3 Review(s)
251,0 zł 269,0 zł
 • - 【Kompatybilny z różnymi matowymi pudełkami】 Filtr K&F Concept Matte Box ND ma standardowy rozmiar i jest szeroko kompatybilny z uchwytami filtrów 4 x 5,65 cala i matowymi pudełkami. Kompatybilny z Tilta, SmallRig i innymi markami, idealnie nadaje się do profesjonalnych zastosowań kinowych.
 • - 【Kontrola ekspozycji za pomocą filtra ND】 Filtr K&F Concept Matte Box ND8 umożliwia 3 stopnie redukcji światła, a filtr ND64 umożliwia 6 stopniową redukcję światła, pomagając kontrolować czas otwarcia migawki i używać większej przysłony w jasnym otoczeniu. Z łatwością uzyskaj za każdym razem idealną ekspozycję.
3 Review(s)
401,7 zł 439,0 zł
 • - 【Kompatybilny z różnymi matowymi pudełkami】 Kwadratowy filtr ND K&F Concept ND4 (2 przystanki) ma standardowy rozmiar dla systemu matowych pudełek i jest szeroko kompatybilny z 4 uchwytami filtrów 5,65" i matowymi pudełkami. Kompatybilny z Tilta, SmallRig i innymi markami, idealnie nadaje się do profesjonalnych zastosowań kinowych.
 • - 【Kontrola ekspozycji za pomocą filtra ND4】 Filtr K&F Concept Matte Box ND4 umożliwia 2-stopniową redukcję światła, pomagając kontrolować czas otwarcia migawki i używać większej przysłony w jasnym otoczeniu. Z łatwością uzyskaj za każdym razem idealną ekspozycję.
3 Review(s)
251,0 zł 269,0 zł
 • - 【Kwadratowy filtr UV do Matte Box】 Dzięki standardowej konstrukcji filtr K&F Concept Matte Box MCUV jest szeroko kompatybilny z 4 uchwytami filtrów X 5,65" i matowym pudełkiem. Kompatybilny z Tilta Kompatybilny z SmallRig i matowym pudełkiem lub ramką filtra innej marki, idealny do profesjonalnych zastosowań kinowych.
 • - 【Funkcje】 Filtr K&F Concept Matte Box MCUV może blokować wnikanie promieni ultrafioletowych, chroniąc obraz przed zakłóceniami UV.
3 Review(s)
251,0 zł 239,0 zł
 • - 【Kompatybilny z różnymi matowymi pudełkami】 Filtr K&F Concept Matte Box Black Mist 1/8 ma standardowy rozmiar i jest szeroko kompatybilny z 4 uchwytami filtrów 5,65" i matowymi pudełkami. Kompatybilny z Tilta, SmallRig i innymi markami, idealnie nadaje się do kina profesjonalnego Aplikacje.
 • - 【Filtr czarnej mgły 1/8 zapewniający efekt kinowy】 Filtr K&F Concept Matte Box Black Mist 1/8 skutecznie redukuje światła i redukuje odblaski, zapewniając gładsze i delikatniejsze odcienie skóry, zapewniając marzycielski efekt kinowy na obrazach wideo i zdjęciach. Idealny do fotografii portretowej, nagrywania wideo i vlogowania.
3 Review(s)
502,1 zł 399,0 zł
 • - 【Kompatybilny z różnymi matowymi pudełkami】 Filtr K&F Concept Matte Box Black Mist 1/4 ma standardowy rozmiar i jest szeroko kompatybilny z 4 uchwytami filtrów 5,65" i matowymi pudełkami. Kompatybilny z Tilta, SmallRig i innymi markami, idealnie nadaje się do kina profesjonalnego Aplikacje.
 • - 【Filtr czarnej mgły 1/4 zapewniający efekt kinowy】 Filtr K&F Concept Matte Box Black Mist 1/4 skutecznie redukuje światła i redukuje odblaski, zapewniając gładsze i delikatniejsze odcienie skóry, zapewniając marzycielski efekt kinowy na obrazach wideo i zdjęciach. Idealny do fotografii portretowej, nagrywania wideo i vlogowania.
3 Review(s)
502,1 zł 399,0 zł