Wysyłka i Dostawa

Witamy na stronie Informacje o wysyłce i dostawie! Tutaj możesz zapoznać się z przydatnymi informacjami na temat warunków dostawy naszych towarów.


Skąd dostarczana jest firma K&F Concept?

Magazyn K&F Concept znajduje się w pięciu krajach: Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Australii i Chinach. Twoje zamówienie zostanie wysłane z tych magazynów zgodnie z wybranym przez Ciebie adresem dostawy i dostępnością Twoich produktów.


Dokąd dostarczana jest firma K&F Concept?

K&F Concept oferuje usługi bezpłatnej wysyłki do większości krajów i regionów na całym świecie, w tym do Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Kanady, Francji, Niemiec, Nowej Zelandii, Włoch, Norwegii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Węgier, Belgii, Holandii, Danii, Grecja, Hongkong, Islandia, Indie, Japonia, Indonezja, Irlandia, Korea Południowa, Tajwan, Tajlandia, Turcja, Austria, Portugalia Finlandia, Polska, Meksyk, Kambodża, Singapur, Chiny, Chorwacja, Cypr, Czechy, Estonia, Izrael, Kuwejt, łotwa, litwa. luksemburg, makau, malezja, nowa kaledonia, filipiny, rumunia, Arabia saudyjska, Serbia, republika słowacka, słowenia, bułgaria, zjednoczone emiraty arabskie, wietnam, wyspy alandzkie, Albania. Proszę znaleźć dokładne dostępne opcje wysyłki dla Twojego kraju przy kasie.
K&F Concept nie oferuje usług bezpłatnej wysyłki do krajów i regionów, w tym do Argentyny, Bahrajnu, Bangladeszu, Bhutanu, Boliwii, Bośni i Hercegowiny, Brazylii, Brunei Darussalam, Chile, Kolumbii, Kostaryki, Ekwadoru, Egiptu, Salwadoru, Fidżi, FYROM, Ghana, Gwadelupa, Gwatemala, Iran (Islamska Republika), Irak, Liban, Liechtenstein, Malediwy, Malta, Martynika, Mauritius, Maroko, Mozambik, Nepal, Nigeria, Oman, Pakistan, Panama, Peru, Katar, Republika Południowej Afryki, Sri Lanka.
Dostarczenie w krajach lub regionach niewymienionych powyżej jest tymczasowo niemożliwe.


Jak długo trwa proces zamówienia i wysyłka?

Szacowany czas realizacji zamówienia: 1-2 dni robocze po złożeniu zamówienia. Możesz kupić swoje produkty online, wysyłka jest bezpłatna w przypadku niektórych zamówień. K&F Concept skorzysta z usług najlepszych przewoźników w branży, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie na czas. Na stronie Bezpieczna realizacja transakcji zobaczysz opis przedmiotu, cenę i czas dostawy. Jeśli jest to możliwe, możesz również wybrać szybszą metodę dostawy dla każdego elementu zamówienia, za dodatkową opłatą. Czas dostawy różni się w zależności od wybranego adresu dostawy, dostępności produktów i pory dnia, w której składasz zamówienie. Dotknięte przez Covid-19 i gorące sezony zakupowe pod koniec roku, takie jak Czarny piątek, mogą wystąpić pewne opóźnienia w dostawie.

Czasami transport międzynarodowy jest bardziej skomplikowany, a na termin mogą mieć wpływ klęski żywiołowe, kwestie polityczne, święta, procesy celne itp., a podany poniżej czas dostawy jest szacowany na podstawie paczek dostarczonych w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy, dla tylko odniesienia. Jeśli potrzebujesz pomocy przy składaniu zamówienia, wyślij wiadomość e-mail do naszego działu obsługi klienta.


Opcje dostawy

PracaSzacowany czas dostawy (dni robocze)Koszt za przesyłkę
Darmowa wysyłka na terenie Polskiokoło 7-15 dni roboczych
0 zł
Wyrazićokoło 3-7 dni roboczych
Obliczany na podstawie wagi zamówionych artykułów i kraju docelowego. Możesz wyświetlić konkretne opłaty za wysyłkę na stronie produktu lub na stronie kasy. Lub skontaktuj się z nami pod adresem claire@kentfaith.com w celu uzyskania szczegółowych opłat za wysyłkę.


O podatku

W rzadkich przypadkach zamówienia mogą zostać obciążone opłatami celnymi przez twój rząd, a nie przez naszą stronę, będziesz odpowiedzialny za opłaty. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, ale nie mamy kontroli nad organami celnymi w Twoim kraju ani w żadnym innym. Skontaktuj się z lokalnym urzędem celnym, aby uzyskać więcej informacji na temat opłat celnych, ceł i podatków.


Przekroczono czas dostawy

Wysyłka międzynarodowa może napotkać opóźnienia z powodu covid-19. Jeśli Twoje zamówienie jest opóźnione, skontaktuj się z nami przez e-mail pod adresem claire@kentfaith.com lub pod numerem 0755-28992551, sprawdzimy sytuację z firmą transportową na czas. Dziękuję Ci za Twoje zrozumienie i wsparcie.