Yongnuo YN 50mm f/1.8 Standardowy obiektyw stałoogniskowy z autofokusem do aparatów Canon EOS z mocowaniem EF
40% WYŁ
 • - Kompaktowy obiektyw o stałej ogniskowej o normalnej długości, przeznaczony do lustrzanek cyfrowych Canon z mocowaniem EF, łączący klasyczną ogniskową 50 mm z jasnym maksymalnym otworem względnym f/1,8 do różnych sytuacji.
 • - Obiektyw może być również używany z lustrzankami cyfrowymi formatu APS-C, oferując ogniskową równoważną 80 mm.
32 Review(s)
574,0 zł 667,5 zł 400,5 zł
Yongnuo YN 35mm f/2 Standardowy obiektyw stałoogniskowy z autofokusem do cyfrowych lustrzanek jednoobiektywowych Nikon F-mount
29% WYŁ
 • - 【Minimalna przysłona】 f/22, minimalna odległość ogniskowania: 0,25 m/0,8 stopy, maksymalne powiększenie: 0,23x. Nawet jeśli jesteś z bliska, nadal możesz uzyskać naturalny efekt szerokokątny.
 • - 【Autofokus】 Obiektyw ma wbudowany w pełni automatyczny silnik elektryczny, który obsługuje tryby AF/MF, automatyczne/ręczne ustawianie ostrości, aby pomóc Ci szybko robić zdjęcia.
32 Review(s)
765,4 zł 756,5 zł 534,0 zł
Yongnuo YN50mm f/1.8S DA DSM Standardowy obiektyw stałoogniskowy do aparatów półklatkowych Sony z mocowaniem typu E
23% WYŁ
 • - YN 50mm f/1.8S DA DSM to portretowy obiektyw stałoogniskowy o kompaktowej konstrukcji, odpowiednik obiektywu 75 mm przeznaczony do aparatów bezlusterkowych Sony z mocowaniem typu E w formacie APS-C.
 • - Zaprojektowany do pracy w warunkach słabego oświetlenia, jasny obiektyw o jasności f/1,8 zapewnia również lepszą kontrolę nad głębią ostrości w celu wyizolowania obiektu.
27 Review(s)
987,9 zł 890,0 zł 689,7 zł
Obiektyw Yongnuo YN35mm F2 1:2 AF/MF szerokokątny stały/stały obiektyw AF do aparatów Canon EOS z mocowaniem EF
29% WYŁ
 • - 【Minimalna przysłona】 f/22, minimalna odległość ogniskowania: 0,25 m/0,8 stopy, maksymalne powiększenie: 0,23x. Nawet jeśli jesteś z bliska, nadal możesz uzyskać naturalny efekt szerokokątny.
 • - 【Autofokus】 Obiektyw ma wbudowany w pełni automatyczny silnik elektryczny, który obsługuje tryby AF/MF, automatyczne/ręczne ustawianie ostrości, aby pomóc Ci szybko robić zdjęcia.
25 Review(s)
765,4 zł 756,5 zł 534,0 zł
Aparat dziecięcy ładny aparat 12 MP 4×cyfrowy zoom, cyfrowy aparat dziecięcy z wideo, mini aparat dziecięcy z ramkami na zdjęcia dla chłopców i dziewczynek (czarny i niebieski)
63% WYŁ
 • - Prosty w użyciu. Stylowy i ładny wygląd, aparat dziecięcy ma ergonomiczny kształt, łatwy do przenoszenia i przenośny;
 • - Rozmiar obrazu 12 MP, wyraźne wideo 1080p, 1,5-calowy wyświetlacz TFT LCD Kamera dla dziecka może odtwarzać filmy i obrazy lub usuwać obrazy, z których nie jesteś zadowolony, obsługuje kartę TF (brak w zestawie), maksymalna obsługa 32G.
10 Review(s)
336,4 zł 123,7 zł
Telefon Makro Soczewski, 100X Mikroskop dla Androida/iPhone'a Mikrokamera z LED Light CPL Ręczna kieszeńa, dostępna z akcesoriami Makro Focus Glass na prezent.
20% WYŁ
 • - Profesjonalna soczewka optyczna: mikroskopowy wykonany z aluminium klasy lotniczej i szkła premium, każdy obiektyw posiada soczewki optyczne 4 HD, ujawniające prawdziwe kolory i sprawiają, że obraz jest przejrzysty i ostrzejszy. Soczewskie spolaryzowane CPL może uruchomić odbicia, rozbłyski zobacz więcej oprogramowania. Ten zestaw obiektywów Pro zawiera także porty na urządzenia peryferyjne (statywy i dodatkowe reflektory), idealny prezent dla entuzjastów fotografii makro.
 • - Kieszeniowy mikroskop elektroniczny: 100X zoom mikrokamera smartfona waży tylko 0,28 lb (130g), posiada nawet zintegrowaną ładowalną funkcję światła LED, zapewnia naturalne, lekkie oświetlenie na powierzchniach. Odkrywaj mikroświat dostępny i gdziekolwiek.
225,0 zł 180,0 zł
Obiektyw fotograficzny makro ze światłem wypełniającym LED, obiektywy makro 10X i adapter gwintowy 17 mm do iPhone'a 15/15Pro/15Pro Max, Samsung, telefon z Androidem (pasuje do prawie wszystkich urządzeń bezprzewodowych), błysk obiektywu.
20% WYŁ
 • - Ekskluzywny projekt: Nasz makro obiektyw z oświetleniem wypełniającym LED, wyposażony w tryby 3 elementów i 3 poziomy regulacji, 95+ CRI, zapewnia nienaganne efekty świetlne do ujęć. Jest zasilany 40-koralikami LED, które rozwiązują problem użytkowego światła, łatwo uchwycają piękno świata, idealne do fotografii politycznej.
 • - Profesjonalny obiektyw optyczny: Obiektyw makro wykonany jest z 5-szt wysokiej jakości szkła soczewka. atak soczewka ma 3-5 skutków, aby przepuszczalność soczewek i ataków. Może oferować widok HD, bez zniekształceń, bez winietowania, bez ciemnych zakątków. Rozpocznij robienie zdjęć z bliska przez telefon komórkowy za pomocą makro obiektywu. Średnica stożkowa makro obiektywu wynosi do 1,57 cala/4 cm, średnica źrenicy wyjściowej wynosi 0,91 cala/2,3 cm. Duża przysłoń
295,0 zł 236,0 zł
Mikroskop telefonu z CPL soczewką/światłem LED, najlepszy czytnik mikroskopowy 200X z uniwersalnym klipsem do telefonu nadzory z telefonem iPhone/Andriod- aby się mikroświatem dla dzieci i dorosłych
20% WYŁ
 • - Z CPL LENS EMBEDED: głębinowe badaniom na temat mikroskopu na rynku, rozpraszamy się, że raz jedynymi mikroskopami z soczewką CPL, dzięki czemu uzyskujemy bardziej zaawansowane obrazy. Nasz mikroskop telefon z obiektywem CPL może być zarejestrowany przez odblaski i duchy, które łatwo się tworzą przy użyciu urządzeń oświetleniowych, dostępne kolory stają się bardziej szczegółowymi i ujawniają się, z innych kontrastów przy wysokiej mocy zoomu
 • - MINI ROzmiar NAŁĄCZAJĄCY: rozwiązaniamu mini rozmiarowi (waga 17.5g), konstrukcje rozproszone USB, ponad dwugodzinnemu czasowi użytkowania po głównym naładowaniu, łatwo dostępne dziesięć mini mikroskopów w kieszeni i przenoszenia go gdziekolwiek się udasz. Możesz wziąć udział w swoim powołaniu dla dzieci do badań roślin, minerałów, owadów i wszystkich elementów, które są istotne.
190,0 zł 152,0 zł
Mikroskop telefonowy 120X Mini kieszonkowy mikroskop ze światłem LED/uniwersalnym klipsem Przenośny mikroskop Opqpq dla mikroświata dla dzieci dorosłych, nadzorujący z telefonem iPhone/Andriod/Ipad
20% WYŁ
 • - Profesjonalny mikroskop: Szukasz „mobilnego” mikroskopu, który pozwala na szczegółowe zapoznanie się z produktami w pierwszym dniu pobytu? Mikroskopy kieszeniowe mogą pomóc. Jest to obiektyw telefonu, który może zamienić smartfon w profesjonalnym mikroskopie. Zainstaluj obiektyw w telefonie, a następnie natychmiastowe obrazowanie i nagrywanie w czasie przy 100X powiększeniu. Jest to bardzo funkcjonalny obiektyw dla studentów, kolekcjonerów, inżynierów, testerów i wszystk
 • - Prosta obsługa: Operacja jest bardzo prosta, bez żmudnych kroków, bez wymagań APP. Podstawowe przy małym mikroskopie do głównej kamery telefonu i zarejestrowanej w głównej kamerze telefonu. Usuń osłonę obiektywu do dołu, aby rozświetlić diodę LED, włącz tryb kamery i zabezpieczenie się przed zdjęciem.
160,0 zł 128,0 zł