Regulowany podwójny pasek do aparatu cyfrowego, podwójny pasek na ramię z mechanizmem szybkiego uwalniania, paski do aparatu fotograficznego
34% WYŁ
  • - Można nosić jednocześnie dwie kamery.
  • - Profesjonalny, regulowany pasek do aparatu o długości 70 cm można regulować w razie potrzeby. Duży, wygodny wacik bawełniany będzie idealnie ułożony bez zsuwania się. Ponadto, nawet jeśli używasz nieporęcznego aparatu i obiektywu do całodziennego robienia zdjęć, Twoja szyja będzie dobrze się czuła!
5 Review(s)
133 zł 88 zł
Regulowany pasek do aparatu Etsy, pasek na szyję aparatu z szybkozłączką i paskiem bezpieczeństwa, odpowiedni do lustrzanek jednoobiektywowych Nikon, Canon, Sony, Olympus
25% WYŁ
  • - Pasek na ramię aparatu może szybko dostosować pasek na ramię, a pasek na ramię można elastycznie dostosować do szybko zainstalowanego aparatu
  • - Wyściełany, rozciągliwy neopren zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dla ramion, szyi i klatki piersiowej, które nosisz przez cały dzień, a także zapewnia ochronę ciała i wygodę aparatu.
21 Review(s)
89 zł 67 zł
K&F Concept Camera Pasek na nadgarstek dla fotografów, kompatybilny z lustrzanką Sony Canon Nikon Fuji DSLR SLR
29% WYŁ
  • - [Odporny] Zastosowanie nylonowej taśmy samochodowej z pasa bezpieczeństwa, doskonała odporność na warunki atmosferyczne, silniejsza zdolność antybakteryjna i przeciw pleśni, mocna i trwała. Ergonomiczny, można go obsługiwać jedną ręką.
  • - [Stabilny] Zastosuj klamrę Stealth marki Duraflex, wykonaną z nylonu, która jest prawie niezniszczalna; Unikalny mechanizm blokujący chroniący aparat przed przypadkowymi upadkami.
26 Review(s)
174 zł 169 zł 120 zł
K&F Concept Camera Pasek na szyję z szybkozamykaczem dla fotografów, regulowany pasek na ramię do aparatu Kompatybilny z lustrzanką cyfrową Nikon Canon Sony Olympus
20% WYŁ
  • - [Pasek na szyję aparatu 3 w 1] Ten pasek aparatu K&F Concept może być używany jako pasek na ramię/pasek na szyję/pasek na ramię, który łączy się z aparatem.
  • - [Stabilny] Zastosuj klamrę Stealth marki Duraflex, wykonaną z nylonu, która jest prawie niezniszczalna; Unikalny mechanizm blokujący chroniący aparat przed przypadkowymi upadkami.
21 Review(s)
236 zł 205 zł 165 zł