Wideo Monitor Dla NiemowląT / ZwierząT Domowych 5 “720p Hd Panda Monitor Z Kamerą Noktowizyjną 2 Way Talk Lullaby PodłąCZ Do 4 Kamer Wtyczka Ue
39% WYŁ
  • - Obserwuj wyraźnie i uważnie swoje dziecko - duży, kolorowy ekran o przekątnej 5 cali i wyraźna rozdzielczość 720p HD pozwalają wyraźniej obserwować dziecko. Chcesz się bliżej przyjrzeć? Zdobądź niezbędne produkty dla dziecka. Funkcja zoomu od 2x do 4x pozwala obserwować dziecko z bliska.
  • - Nie martw się o noc — funkcja automatycznego widzenia nocnego zapewnia czarno-biały obraz na niani wideo w nocy, dzięki czemu możesz wyraźnie widzieć swoje dziecko nawet w ciemnym pomieszczeniu. Czerwona kropka lub czerwone światło emitowane przez kamerę nie będą zakłócać Twojego dziecka.
7 Review(s)
983,4 zł 600,7 zł
Monitor dla dziecka z kolorowym ekranem 1080P HD o przekątnej 5 cali
36% WYŁ
  • - 【5-calowy duży ekran LCD】 Nasza niania, wyposażona w 5-calowy duży ekran LCD, 4-krotny zoom, zapewnia duże pole widzenia i wyraźny obraz, dzięki dużemu wyświetlaczowi łatwiej jest opiekować się dzieckiem; plug and play, bardzo łatwy w użyciu.
  • - 【1080 P HD + Night Vision】 Wbudowana rozdzielczość obiektywu 1920*1080 i zaawansowana technologicznie konstrukcja soczewki optycznej, prezentująca wyraźniejszy i wyraźniejszy obraz, zapewniając płynne i wyraźne filmy zarówno w dzień, jak iw nocy; czerwona kropka kamery podczas używania w nocy Lub czerwone światło nie będzie powodować żadnych zakłóceń dla dziecka, wyposażonego w obrót o 355 ° w poziomie i 90 ° w pionie, tworząc pełny kąt widzenia 360 °.
9 Review(s)
979,0 zł 623,0 zł
  • - Wyraźniejsze obrazy w dzień iw nocy: wyraźniejsze obrazy przy użyciu 1080P, przywróć więcej szczegółów obrazu, zapewnij lepsze wrażenia wizualne. Tryb noktowizora może być automatycznie włączony, aby zapewnić wyraźny obraz nawet w całkowitej ciemności. Kamera jest dostępna tylko dla Wi-Fi 2,4G (5G nie jest kompatybilny).
  • - Wykrywanie dźwięku i dwukierunkowy dźwięk: Gdy kamera wykryje płacz dziecka lub inny nietypowy dźwięk, natychmiast wysyła alert do smartfona, informując Cię o tym, co dzieje się w Twoim domu. Następnie możesz użyć wbudowanego głośnika i mikrofonu do interakcji z rodziną.
7 Review(s)
258,1 zł
4,3-calowa niania z wymienną baterią 18650 z kolorowymi, komfortowymi światłami, obsługą kołysanki, VOX, funkcją gimbala, standard europejski
69% WYŁ
  • - W zestawie trójkolorowa lampka nocna. Gdy dziecko płacze, automatycznie zapali się lampka komfortu, aby zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa. Komfortowa lampka została zaprojektowana z tyłu aparatu i nie będzie stymulować okularów dziecka;
  • - Wymienna konstrukcja baterii 18650, najdłuższa żywotność baterii to 12 godzin, jeśli nie ma prądu w nagłych wypadkach, możesz również wymienić baterię;
6 Review(s)
1157,0 zł 356,0 zł