Adapter M42 Obiektyw do Leica L Mount Aparat

4.8 24 24 Opinii KF06.476
ekskluzywna
W magazynie
 • days
 • :
 • :
 • :
133,5 zł 267,0 zł 50% OFF W tym VAT
darmowa wysyłka do Polska
Producent: K&F Concept
 • Kupuj K&F Concept adapter m42 obiektyw do leica l mount aparat online, darmowa wysyłka do Polska, 30 dni gwarancja zwrotu pieniędzy.
 • KF06.476
 • Kod produktu: KF06.476
 • 133.5
Bezpieczna transakcja
30-dniowy zwrot lub wymiana

Wiele opcji płatności:

Gwarancja jakości

Produkty Kentfaith są objęte [Gwarancją jakości]. Jeśli zakupiony przedmiot ma problemy z jakością lub problemy spowodowane przez osoby niebędące użytkownikami i jest objęty „Gwarancją jakości”, Kentfaith zapewni kompleksową obsługę posprzedażną.

Brak powodu powrotu

Aby poprawić wrażenia z zakupów w Kentfaith, zakupione przedmioty (co nie dotyczy prezentów) mogą zostać zwrócone w celu uzyskania zwrotu pieniędzy bez powodu (takich jak niechęć, zły zakup i inne problemy z jakością niezwiązane z produktem).

Cechy
 • * Wysokiej jakości precyzyjne wykonanie ze stopów miedzi i aluminium, trwały, wygodny i płynny demontaż i montaż
 • * Logo z czerwoną kropką, precyzyjne wyrównanie, łatwa instalacja i demontaż
 • * Pierścień adaptera jest ciasno i płynnie połączony z bagnetem i nie ma luźnego zjawiska!
 • * Pełna ręczna kontrola, może osiągnąć ręczną ekspozycję z kadłubem, nieskończoność ostrości
 • * Uwaga: obiektyw może być dopasowany do tego adaptera, aparat musi być ustawiony na tryb ręczny, aby mógł być używany z tym adapterem
133,5 zł
Shipping
darmowa wysyłka do Polska
Sale
Ponad 2 przedmioty, dodatkowe 16% zniżki Ponad 3 przedmioty, dodatkowe 18% zniżki Ponad 4 przedmioty, dodatkowe 20% zniżki Ponad 6 przedmiotów, dodatkowe 22% zniżki Ponad 8 produktów, dodatkowy rabat 25%
Bezpieczna transakcja

Wiele opcji płatności:

Gwarancja jakości

Produkty Kentfaith są objęte [Gwarancją jakości]. Jeśli zakupiony przedmiot ma problemy z jakością lub problemy spowodowane przez osoby niebędące użytkownikami i jest objęty „Gwarancją jakości”, Kentfaith zapewni kompleksową obsługę posprzedażną.

Brak powodu powrotu

Aby poprawić wrażenia z zakupów w Kentfaith, zakupione przedmioty (co nie dotyczy prezentów) mogą zostać zwrócone w celu uzyskania zwrotu pieniędzy bez powodu (takich jak niechęć, zły zakup i inne problemy z jakością niezwiązane z produktem).

Historia Marki

Recenzje (24)
Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

 • All Reviews
 • Image
 • All Star
  • All Star
  • 5 Star
  • 4 Star
  • 3 Star
  • 2 Star
  • 1 Star
 • Sort by: Most Recent
  • Most Recent
  • Top Rating
5
Ręczny adapter ognia do montażu obiektywu firmy K&F Concept: kompatybilny z Contax/Yashica (C/Y)
Pierścień ten umożliwia dopasowanie prestiżowych obiektywów Zeiss z manualną regulacją ostrości z mocowaniem Contax/Yashica do korpusu aparatu Sony Alpha (E-mont). Połączenie na moim Sony A7III i A7R4 jest idealne, bez luzów. To samo dotyczy mocowania z soczewkami bagnetowymi C/Y. Pierścionek wykonany w całości z metalu, ciężki, ale doskonale wykonany. Brak odbicia w ringu. Jestem naprawdę bardzo zadowolony i dlatego oceniam przedmiot na 5 gwiazdek.
15.10.2023
5
ŚWIETNY ADAPTER DO MOJEJ MASZYNY SONY
Zdecydowałem się kupić ten adapter K&F do mojego Sony A7RII, ponieważ miałem kilka starych, manualnych obiektywów Yaschica, których nie chciałem wyrzucać. Doskonały adapter, solidny i dobrze wykonany, z metalowymi częściami, które sprawiają, że sprawia wrażenie „dobrze zbudowanego”. Świetny stosunek jakości do ceny. Oczywiście nie ma większego sensu używanie obiektywów tego typu w stylu vintage na tak nowoczesnych maszynach, ale dla tych, którzy dopiero zaczynają i nie mają dużego budżetu na inwestycję w obiektywy, lub dla tych, którzy dopiero chcę stare obiektywy Tak jak w moim przypadku, ma to swoje zastosowania.
14.10.2023
5
Głupi adapter od Minolty do Sony E
Pytanie brzmiało, czy świetny adapter firmy Sony był tego wart, aby umieścić moje stare adaptery kompatybilne z Minoltą w @6000. Odpowiedź: nie, nie warto, jest skandalicznie drogi w stosunku do tego, co potrafi. więc część K&F musiała nadejść. Wszystkie AF-S stają się mniej lub bardziej tępymi, w pełni mechanicznymi obiektywami. Ale praca z zebrą i szkłem powiększającym nie powinna być niczym rakietowym, chyba że nie masz na myśli niczego innego niż robienie zdjęć. Jest też sterowanie przysłoną, więc jeśli wyszedłeś już z trybu automatycznego, powinieneś sobie z tym poradzić i robić zdjęcia w zabawny sposób. Odpowiednie połączenia bagnetowe są dość ciasne, ciaśniejsze niż wyobraża sobie Sony, więc nie mają luzów. Czy jest to rozwiązanie długoterminowe? Nie, zdecydowanie nie. Pojawią się jeden lub dwa e-obiektywy. Ale do tego czasu stare Minolty mogą być używane cudownie. A u mnie wciąż leży A-68, do którego potrzebuję sprzętu, który mam. Dodatek: ktokolwiek miał na sobie skandalicznie drogi adapter Sony, który ostatecznie po prostu przepuszcza dane obiektywu i nic nie robi, albo nic się nie dzieje, albo działa wiecznie, ale kosztuje dużo, po prostu bierze k&f.. .
12.10.2023
5
Solidny kawałek metalu
Precyzyjnie frezowany adapter z chromowaną podpórką bagnetową. Nic się nie trzęsie, ani po stronie aparatu, ani po stronie obiektywu. Dlatego adapter wymaga odważnego chwytu i przekręcenia, aby prawidłowo zatrzasnął się na swoim miejscu. O wytrzymałości długoterminowej nie mogę jeszcze nic powiedzieć, ale ze względu na konstrukcję nie martwię się o nią przez najbliższe lata. Ta czysto mechaniczna wersja nie oferuje autofokusa.
29.09.2023
4
Działa dobrze i wygląda dobrze
Pierwsze wrażenia: - dobry wygląd - dobra jakość wykonania - matowe wykończenie wnętrza (światło nie wpada do środka) - gładkie dopasowanie do korpusu aparatu - płynna zmiana biegów Pierścień A - dostarczany w nieuszczelnionym, twardym etui i nic więcej - gotowy do użycia dowolne stare obiektywy z mocowaniem Nikona - pomarańczowy pierścień nadaje wygląd całemu zestawowi aparatu - adapter mocniej pasuje do obiektywów (trzeba go przymocować) - ostrość opiera się bardziej na różnicy głębi (FOD) w ramce obrazu - działa bardziej przypominają strefy ogniskowania strefowego i precesyjnego – metalowe mocowanie po stronie obiektywu i (myślę, że to nadal metal) czarny plastik, który dobrze wygląda, karbonowe mocowanie aparatu (jest to adapter pasywny i dlatego nie ma komunikacji elektrycznej pomiędzy obiektywem a aparatem) – światło nie dostaje się do adaptera Lufa (szczelnie dopasowana) - powinna być wyposażona w zaślepki na adapterze, aby chronić przed wnikaniem kurzu, gdy nie jest używany - Za te pieniądze, które zapłaciłem, lubię eksperymentować ze swoimi starymi obiektywami w Sony korpus bez lusterek
Działa dobrze i wygląda dobrze
29.09.2023
4
Robi to, co musi, z odrobiną designu.
Konstrukcja, przynajmniej pozornie solidna i estetyczna w porównaniu z bezlusterkowcem Sony, dzięki pomarańczowemu anodowanemu pierścieniowi. Może są produkty bardziej wyrafinowane niż konstrukcyjne, ale robi to, co ma robić i robi to dobrze. Za tę cenę nie będę szukać niczego innego.
26.09.2023
5
Absolutnie solidny i dobrze wyglądający. kupić
Kiedyś kupiłem adapter za 5 euro, żeby przetestować soczewki. To działało dobrze. To również działa dobrze, ale jakość konstrukcji sprawia, że ​​wygląda, jakby był częścią samego aparatu. Bardzo wytrzymały i zapewniający dobre wyczucie. Zakochana w nim. WAŻNE: Jeśli jesteś wybredny i chcesz robić zdjęcia bardzo odległych obiektów (np. Księżyca) i potrzebujesz absolutnej precyzji, ten adapter (jak każdy adapter na rynku) ustawi ostrość tylko na nieskończoność _precyzyjnie. Wydaje się, że ma kołnierz większy o około 0,5 mm i przy maksymalnym otworze (być może do astrofotografii) nieznacznie się cofa. Być może zdjęcie mocowania pierścieniowego i lekkie przeszlifowanie go (ma grubość 1 mm) mogłoby pomóc w uzyskaniu idealnej ostrości na nieskończoność. Inną opcją jest pozostanie przy f8~f11, a następnie osiągnięcie przyzwoitej ostrości na nieskończoności (testowane na środkach ostrości 50~200mm). Szybki test, ostrość jest przesunięta maksymalnie o 0,5 mm (usunąłem 1 mm pierścień, przetestowałem ręcznie i ostrość ustawiana jest na nieskończoność). Wydaje się, że to również odpowiada wymaganej różnicy kołnierza: Canon FD = 42 mm; Sony E = 18 mm; Różnica kołnierzy = 24 mm; Grubość adaptera (od podstawy E, a nie bagnetu, do bagnetu Canon FD) = wydaje się bardzo zbliżona do 24,5 mm. Więc wiesz. Świetny adapter, wystarczy trochę zeszlifować mocowanie pierścieniowe.
21.09.2023
4
Bardzo dobry adapter do obiektywu
Ale za cenę znacznie powyżej średniej, zarówno w porównaniu do konkurencji, jak i w czasach przed pandemią. Doceniam dobre wykonanie, ale gdy koszt prostego adaptera jest teraz droższy od jakiegoś starego szkła, to jest to oburzające.
16.09.2023
5
Profesjonalny adapter
Estetyka i funkcjonalność idą w parze. Wydaje się solidny, bez zabaw baletnic i tolerancji, dobrze zbudowany. Wydaje mi się też, że obrazy są bardziej nasycone, prawdopodobnie przez lepsze wykończenie części wewnętrznych.
13.09.2023
5
Świetny, regulowany
Doskonały rozmiar pozwalający na regulację przy zachowaniu ostrości na nieskończoność. Posiada 4 śruby umożliwiające poluzowanie pierścienia śrubowego i zapewnienie idealnego ustawienia osi obiektywu w stosunku do korpusu aparatu
12.09.2023
FAQs
Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

There are no faqs for this product.

Wideo
KF06.315