70"/178cm Statyw do Aparatu Aluminiowy Przenośny Statyw Fotograficzny, Obciążenie 15kg/33,07lbs, Odpowiedni do Podróży i Fotografii Makrofotografii M1+BH-35I (Stary Model SP4022M3)

4.9 100 100 Opinii KF09.105
ekskluzywna
W magazynie
 • days
 • :
 • :
 • :
529,0 zł 899,0 zł 41% OFF W tym VAT
darmowa wysyłka do Polska
Producent: K&F Concept
 • K&F Concept SP4022M3 Compact Travel Tripod Aluminium Camera Tripod 15kg/33.07lbs Load 70"/177cm Max Height for Travel and Work M1+BH-35L Upgrade 2020
 • KF09.105
 • Kod produktu: KF09.105
 • 529
Bezpieczna transakcja
30-dniowy zwrot lub wymiana

Wiele opcji płatności:

Gwarancja jakości

Produkty Kentfaith są objęte [Gwarancją jakości]. Jeśli zakupiony przedmiot ma problemy z jakością lub problemy spowodowane przez osoby niebędące użytkownikami i jest objęty „Gwarancją jakości”, Kentfaith zapewni kompleksową obsługę posprzedażną.

Brak powodu powrotu

Aby poprawić wrażenia z zakupów w Kentfaith, zakupione przedmioty (co nie dotyczy prezentów) mogą zostać zwrócone w celu uzyskania zwrotu pieniędzy bez powodu (takich jak niechęć, zły zakup i inne problemy z jakością niezwiązane z produktem).

Cechy
 • * 【Kompaktowy kształt o specjalnym kształcie】 Statywy do aparatu z serii K&F Concept Mutate ma kompaktową i przenośną obudowę, ponieważ jego rozmiar po złożeniu jest mniejszy niż 500 mm/20" i jest bardzo lekki przy 1819 g/4 funtów. Średnica po złożeniu jest mniejsza niż objętość zwykłej butelki z wodą. Nieważne w podróży i pracy, kompaktowa konstrukcja statywu sprawia, że ​​łatwo mieści się w każdej torbie na aparat lub bagażu.
 • * 【Stabilność na poziomie profesjonalnym】 Aby zapewnić statywowi taką samą stabilność jak statyw bez kolumny środkowej, statywy do aparatu został zaprojektowany z osadzoną podstawą blokującą, dzięki czemu nogi statywu można mocno zablokować i zapewnić niesamowitą stabilność na poziomie profesjonalnym.
 • * 【Makrofotografia】 Środkową kolumnę statywy do aparatu podróżnego Mutate Series M1 można odłączyć lub złożyć w 3 krokach i 3 sekundy, oszczędzając czas podczas wykonywania makrofotografii lub fotografowania z bliska na ziemi.
 • * 【Szybki system blokowania nóg】 Szybki system blokowania, aby odblokować nogi i rozciągnąć do maksymalnej wysokości 70 "/1770 mm lub złożyć 4 sekcje nogi w szybki i terminowy sposób.
 • * 【Przenośny i elastyczny do podróży i pracy】 Szybki system blokowania klapki chowa 4-sekcyjne nogi do rozsądnej złożonej długości 20 "/500 mm i rozciąga się od maksymalnej wysokości 70"/177 cm do 18 "/460 mm. Z ładownością do do 15 kg/33,07 funta, wyjątkowa stabilność i funkcje statywy do aparatu spełniają potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i entuzjastów.
529,0 zł
Shipping
darmowa wysyłka do Polska
Sale
Ponad 2 przedmioty, dodatkowe 16% zniżki Ponad 3 przedmioty, dodatkowe 18% zniżki Ponad 4 przedmioty, dodatkowe 20% zniżki Ponad 6 przedmiotów, dodatkowe 22% zniżki Ponad 8 produktów, dodatkowy rabat 25%
Bezpieczna transakcja

Wiele opcji płatności:

Gwarancja jakości

Produkty Kentfaith są objęte [Gwarancją jakości]. Jeśli zakupiony przedmiot ma problemy z jakością lub problemy spowodowane przez osoby niebędące użytkownikami i jest objęty „Gwarancją jakości”, Kentfaith zapewni kompleksową obsługę posprzedażną.

Brak powodu powrotu

Aby poprawić wrażenia z zakupów w Kentfaith, zakupione przedmioty (co nie dotyczy prezentów) mogą zostać zwrócone w celu uzyskania zwrotu pieniędzy bez powodu (takich jak niechęć, zły zakup i inne problemy z jakością niezwiązane z produktem).

Historia Marki
Statyw K&F Mutate serii M1
Statyw K&F Mutate serii M1
Aby zapewnić statywowi taką samą stabilność jak statyw bez kolumny środkowej, statyw został zaprojektowany z osadzoną podstawą blokującą, dzięki czemu nogi statywu mogą być mocno zablokowane i zapewniają niesamowitą stabilność na profesjonalnym poziomie.
Doskonałe szczegóły
Doskonałe szczegóły
Każde miejsce jest skrupulatnie wykonane, aby zapewnić Ci lepszy i bardziej profesjonalny statyw w strzelaniu.
Nośność 33lbs / 15kg
Nośność 33lbs / 15kg
Duża metalowa głowica kulowa o średnicy 35 mm zapewnia ładowność 15 kg, można ją obracać o 360 stopni, pomagając rozszerzyć zakres działania lustrzanki cyfrowej podczas fotografowania panoramicznego.
Szybki system blokowania nóg
Szybki system blokowania nóg
Quick flip locking system to unlock legs and extend to a maximum height of 70"/1770mm or collapse the 4-sections of the leg in a quick and timely manner.
3 stopnie regulowane
3-stops adjustable
Each leg can be adjusted separately at three angles, practical and convenient for use.
Szybko odłącz kolumnę środkową
Detach center Column fast
Lowest angle shooting, macro shooting, and special photography can be achieved through inverted central axis.
Łatwy do strzelania
Easy to shoot
Minimum height 18.5"/47cm maximum height 69.3"/176cm. Turns into a monopod, providing another easy way to shoot.
Lista rzeczy do spakowania
Packing list
Handbag + Tripod + Shoulder Strap + Manual + Adjusting Wrench.
Kompaktowa konstrukcja o specjalnym kształcie
Special-shaped Compact Design
Statyw K&F Concept Mutate Series ma kompaktową i przenośną obudowę, ponieważ jego rozmiar po złożeniu jest mniejszy niż 500 mm/20" i ultralekki (1819 g/4 funty). Średnica po złożeniu jest mniejsza niż objętość zwykłej butelki z wodą. Bez względu na to, czy podróżujesz i pracujesz, kompaktowa konstrukcja statywu sprawia, że ​​łatwo mieści się w każdej torbie na aparat lub bagażu.
Kompaktowa konstrukcja o specjalnym kształcie
Recenzje (100)
Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

 • All Reviews
 • Image
 • All Star
  • All Star
  • 5 Star
  • 4 Star
  • 3 Star
  • 2 Star
  • 1 Star
 • Sort by: Most Recent
  • Most Recent
  • Top Rating
5
Dobry statyw podróżny
Miałem okazję wypróbować ten stojak wraz z jego poprzednikiem, KF-M1+BH-35L, i od razu doceniłem jego lepszą stabilność dzięki powiększonym sekcjam rurek tworzących nogi. Jednak waga oczywiście wzrasta wraz ze wzrostem średnicy, dlatego zastosowano plastikowe wstawki, które pochłonęły cały ciężar. Części plastikowe, które z drugiej strony nie dają takiego samego poczucia solidności w porównaniu z poprzednią wersją. Zyskuje to również możliwość przekształcenia się w monopod, nie musiałem go używać w tym trybie, ale bez wątpienia może się to przydać, szczególnie przy korzystaniu z ciężkich teleobiektywów. Zasadniczo jest to dobry statyw podróżny, który jest wart swojej ceny.
Dobry statyw podróżny Dobry statyw podróżny Dobry statyw podróżny Dobry statyw podróżny
14.10.2023
5
Najwyższa jakość!
Niezwykle gładki, stabilny i oszczędzający miejsce w konfiguracji. Zamknięcia są szczelne, główka kulowa pracuje niezwykle precyzyjnie i jest łatwa w obsłudze. Idealne urządzenie do pracy, które działa w moim studiu nagrań wideo od kilku miesięcy i nieprzerwanie mnie zachwyca. Naprawdę świetny produkt, bardzo stabilny i wysokiej jakości. Cena jest uzasadniona.
20.08.2023
5
Jasne zalecenie zakupu
Długo szukałem najlepszego statywu do (głównie) fotografowania pokoju za pomocą telefonu komórkowego, nie ponosząc przy tym zawyżonej ceny. Zawsze są rzeczy pozytywne, ale są też rzeczy bardzo negatywne. Na początku chciałem kupić kombinowany kij do selfie (łatwiejszy do zabrania ze sobą), ale szybko okazało się, że są one naprawdę zbyt niestabilne i w razie potrzeby nadają się tylko jako statyw. Do fotografowania w pomieszczeniach potrzebuję również wzrostu do 150 centymetrów. Nie zawiodłem się: góra telefonu (w pozycji leżącej) ma 177 centymetrów. Ten statyw jest naprawdę bardzo stabilny. Wszystko można pożyczyć, nogi i rura środkowa są wykonane z aluminium, a gumowe nóżki są super stabilne i można je obracać, aby dostosować się do krajobrazu. Dla mnie jasna rekomendacja zakupu!
08.08.2023
5
lekki i bardzo wszechstronny statyw
Jestem bardzo zadowolony ze statywu karbonowego K&F Concept 172cm. Przekonuje pod każdym względem. Nawet torba podróżna jest bardzo wysokiej jakości i wykonana z wytrzymałego materiału. Tkaninę można nawet przetrzeć wilgotną szmatką, aby usunąć brud. Sam statyw jest ultrakompaktowy i superlekki. Stopy statywu można całkowicie złożyć, dzięki czemu zmniejszy się on do minimalnej długości całkowitej na czas przechowywania i transportu. Z drugiej strony elementy teleskopowe można wysunąć na niewiarygodną wysokość ponad 1,70 m. Stojak jest bardzo stabilny i można go odpowiednio ustawić na wszystkich trzech nóżkach. Ustawienie statywu w wadze można łatwo zobaczyć na zintegrowanym wyświetlaczu. Głowica kulowa okazuje się niezwykle praktyczna, można ją łatwo regulować i stabilnie. Płytki szybkiego uwalniania są świetne. Czy to wysokiej jakości aparat, czy smartfon. Statyw jest odpowiedni dla obu i jest gotowy do użycia w mgnieniu oka. Statyw jest świetny pod względem ceny i wydajności i jest wart każdego grosza.
lekki i bardzo wszechstronny statyw lekki i bardzo wszechstronny statyw lekki i bardzo wszechstronny statyw lekki i bardzo wszechstronny statyw lekki i bardzo wszechstronny statyw lekki i bardzo wszechstronny statyw
01.07.2023
5
Jestem zadowolony z mojego zakupu
To mój drugi statyw na pierwsze lato, bardzo lekki i użyłem go do mojego mostu. Przesiadłem się na lustrzankę z większym zoomem i zdecydowałem się na statyw lepiej dopasowany do wagi mojego aparatu, ale nie chciałem być zbyt drogi. Bardzo lubię ten model, zabieram go ze sobą zawsze gdy chcę sfotografować pejzaże lub cokolwiek innego, jest solidny i dobrze wykończony, profesjonalny a do tego zamienia się w monopod gdy nie ma na niego już miejsca Dzięki przegubowi kulowemu mogę mogę użyć mojego aparatu do bardziej kreatywnych ujęć w różnych pozycjach. Bardzo zadowolony z tego zakupu
Jestem zadowolony z mojego zakupu Jestem zadowolony z mojego zakupu
20.06.2023
5
 Doświadczenie przebiegło zgodnie z oczekiwaniami.
Przesyłam Ci zdjęcie, które jest jednym, może być wsparciem. Możliwość przyjęcia całej rodziny razem, w tym "fotografa"...
 Doświadczenie przebiegło zgodnie z oczekiwaniami.
01.06.2023
5
Duża wysokość, uniwersalny, lekki, solidny statyw! Wartość pieniądza!
Zajmuję się zawodowo fotografią architektury i wnętrz, a także wideofilmowaniem. Szukałem statywu, który byłby lekki, a jednocześnie urządzenia i urządzenia (ponieważ mój sprzęt może być ciężki, np. obiektyw typu tilt shift/telezoom i drogi). Ten statyw K&F zawiera wszystkie wymagania, a cena jest idealna. Ten aparat ma doskonały i płynny system wyłączania, co jest dla mnie ważne podczas przemieszczania się z miejsca na miejsce w krytycznym oknie oświetlenia do zdjęć plenerowych. Wysokość statywu jest imponująca, a dodatkowo można go uzupełnić o dodatkowe obciążniki w wyniku ciężkości, aby był jeszcze bezpieczny. Kolor szkieletu jest żywy, a wykończeniem. Preferuję mechanizmy obrotowe dla nóg statywu, chociaż jest to jedyny sposób na wsparcie. Można również wyprowadzić na zewnątrz, aby pomóc klipsowi usunąć zwolnienie, aby uzyskać jeszcze niższą wysokość. Może to być szczególnie widoczne, gdy uzyskano niższy punkt obserwacyjny ze rzeczywistych, na przykład podczas ustawiania ostrości na pierwszym planie. Zdecydowanie polecam jako statyw studyjny lub plenerowy, a nawet na imprezy i podróże! Statywy z gazu węglowego są idealne do podróży.
Duża wysokość, uniwersalny, lekki, solidny statyw! Wartość pieniądza! Duża wysokość, uniwersalny, lekki, solidny statyw! Wartość pieniądza! Duża wysokość, uniwersalny, lekki, solidny statyw! Wartość pieniądza! Duża wysokość, uniwersalny, lekki, solidny statyw! Wartość pieniądza! Duża wysokość, uniwersalny, lekki, solidny statyw! Wartość pieniądza! Duża wysokość, uniwersalny, lekki, solidny statyw! Wartość pieniądza!
14.05.2023
5
Tak wygląda i wygląda
Dziesięć podstaw jest tak ładnie pojawił się w kompaktową poduszkę transportową. Byłem oszołomiony tym, jak mogłem być, dzięki czemu będę mógł korzystać z podróży bez dodatkowego miejsca w programie. Idealnie można iść również ze sobą, wybrać, czy się na kemping lub szlaki turystyczne, aby uchwycić piękne krajobrazy lub zdjęcia swojej rodziny. Ostatnim statywem, którego używałem, był kijek do selfie 2 w 1 i za każdym razem, gdy próbowałem zastosować na nim lustrzankę cyfrową, przewracał się (prawdopodobnie dlatego, że aparat jest ciężki). chciałem ulepszyć i natknąłem się na ten, cena była przystępna i właśnie tego szukałem. Wysokość jest wysoka i sięga do 52 cali, co jest świetne! Przyniosłem to nawet do domu mojej córki, a ona zrobiła to kilka zdjęć swojego nowonarodzonego dziecka i też była pod wrażeniem. Tak łatwo jest zabrać go z opakowań i konstrukcji, a włożenie go z powrotem do transportu jest równie otrzymane. Fajny solidny statyw, który służy mi przez wiele lat.
Tak wygląda i wygląda Tak wygląda i wygląda Tak wygląda i wygląda
03.05.2023
5
Wszechstronny, zróżnicowany, łatwy w użyciu i wart swojej ceny
Nigdy nie tak naprawdę nie wzmocniłem się, aby używać statywami z węglowego, od lat wykorzystujących stabilizatory mechaniczne i podoba mi się ich waga. Kiedy pojawił się 67-calowy statyw K&F Concept z użyciem węgla, byłem zaskoczony jego lekkością. Głowica kulowa jest najcięższym ekonomicznym statywu. Teraz muszę potwierdzić, że mam niskoprofilową głowicę kulową KFconcept, więc zmieniłem ją na ten statyw. Nogi są szybkie i szybkie do wyjścia i wyjścia, podoba mi się uczucie premii. Statyw poradził sobie ze wszystkim, co na niego rzuciłem. Wyszedłem na czterogodzinną sesję zdjęciową, aby zrobić kilka szlaku gwiazd. Statyw był taki solidny, że nie musiałem wyrównywać żadnych komentarzy w Photoshopie! bez drgań aparatu, bez ruchu. To było SOLIDNE. zrobiłem kilka ujęć makro i ponownie, bez drgań, a obraz ostry jak szpilka. Ostatnim, którego badałem, było 6-minutowe ujęcie wschodu słońca i naprawdę, nawet przy wietrze, statyw był solidny. Nie zasilałem torbą. Nie tego.. Jeśli szukasz nowego standardu, gorąco polecam ten, który nie jest zachwycający, jest BARDZO typowy i zwykły, i już używam go do mojej płatnej pracy fotograficznej.
Wszechstronny, zróżnicowany, łatwy w użyciu i wart swojej ceny Wszechstronny, zróżnicowany, łatwy w użyciu i wart swojej ceny Wszechstronny, zróżnicowany, łatwy w użyciu i wart swojej ceny Wszechstronny, zróżnicowany, łatwy w użyciu i wart swojej ceny Wszechstronny, zróżnicowany, łatwy w użyciu i wart swojej ceny Wszechstronny, zróżnicowany, łatwy w użyciu i wart swojej ceny Wszechstronny, zróżnicowany, łatwy w użyciu i wart swojej ceny Wszechstronny, zróżnicowany, łatwy w użyciu i wart swojej ceny
27.04.2023
5
Świetny stosunek jakości do ceny
Zdecydowanie warte każdego grosza. Zamówione spontanicznie i dobrze nam służyło na kilku wakacjach i za świetną cenę. Dzięki zintegrowanej poziomicy zawsze można ją łatwo ustawić. Jednak przycisk Bluetooth często ma swoje problemy.
11.04.2023
FAQs
Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

There are no faqs for this product.

Wideo
KF09.105
KF09.105
KF09.105
Specyfikacja
Statywy Ogólne
ObciążEnie 15kg/33.07lbs
Maksymalna Wysokość Robocza 1780mm/70.08"
Maks. Wysokość Bez Kolumny Centralnej 1470mm/57.87"
Minimalna Wysokość Robocza 480mm/18.90"
DłUgość Po ZłOżEniu 500mm/19.69"
Waga 1789g/3.94lbs
MateriałY Alumium Alloy
GłOwica Kulowa Ball Head
Kolor Orange, Black
Poziomica PęCherzykowa
Nogi Statywu
Typ Blokady Nóg Flip Lock
Pozycje Nóg
NiezależNY Rozstaw Nóg
Sekcje Nóg 5
ŚRednica Nóg \
Cechy Stóp
Kolumna Centralna Statywu
Cechy Kolumny ŚRodkowej Center Column Inversion
Sekcje Kolumny ŚRodkowej 1
Najlepiej sprzedające się produkty