Ms01, Aluminiowy Statyw Telefon Komórkowy Octopus, Wyposażony W Klips do Telefonu Komórkowego z Gimbalem 360, Zdalny Pilot Bluetooth, Klasyczna Czerń i Pomarańcza
40% WYŁ
 • - Konstrukcja z klipsem do telefonu komórkowego 2 w 1, łatwo kompatybilna z telefonami komórkowymi i aparatami, pozwalająca uchwycić wspaniałe chwile w dowolnym miejscu i czasie. Bezpłatny pilot Bluetooth, który można szybko sparować bez hasła, umożliwia swobodne robienie zdjęć lub nagrywanie filmów w promieniu 10 metrów i może pracować nieprzerwanie przez 10 godzin
 • - Ta głowica statywu wytrzymuje obciążenie 3 kg i jest odpowiednia dla większości aparatów bezlusterkowych, telefonów komórkowych i innego sprzętu. Waży tylko 0,32 kg i jest łatwy do przenoszenia, nadaje się do podróży i fotografowania na świeżym powietrzu.
158 Review(s)
222,5 zł 249,0 zł 149,0 zł
Zacisk uchwytu na telefon komórkowy K&F Concept z dwoma uchwytami na zimne buty i regulacją 360°
39% WYŁ
 • - Uchwyt na telefon komórkowy ma podwójną konstrukcję zimnego buta, w której można z łatwością zainstalować różne akcesoria fotograficzne, takie jak mikrofony, światła wypełniające itp., aby uzyskać więcej efektów fotografowania.
 • - Posiada regulację kąta 180° do fotografowania w pochyleniu i jest wyposażona w przycisk blokujący, który gwarantuje, że nie poluzuje się podczas fotografowania i jest bezpieczny.
102 Review(s)
78,1 zł 129,0 zł 79,0 zł
K&F Concept Przedłużka metalowa 153cm MS07, adapter 14, wyposażona w adapter GoPro, kompatybilna z GoPro, DJI Action, Insta360
45% WYŁ
 • - Wyjątkowo długi drążek przedłużający osiąga długość 153 cm, co można łatwo obsługiwać zarówno podczas fotografowania panoramicznego, jak i fotografowania z bliska. Wyjątkowo długi trzonek pozwala uchwycić piękne chwile bez względu na to, gdzie jesteś.
 • - Dzięki dużej kompatybilności ten kij do selfie jest wyposażony w adapter GoPro, który obsługuje nie tylko GoPro, DJI Action, Insta360 i inne urządzenia. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym fotografem, czy amatorem, za pomocą tego kijka do selfie możesz z łatwością robić wspaniałe zdjęcia
53 Review(s)
139,4 zł 199,0 zł 109,0 zł
M316 Automatyczna inteligentna głowica kamery 360°, zdalny inteligentny uchwyt kamery, inteligentna głowica muzyczna AI z głośnikiem, wbudowana bateria 3600 mAh, bez aplikacji, gotowa do użycia, do vlogów na żywo Czarny
26% WYŁ
 • - 【Inteligentne śledzenie twarzy AI i śledzenie ludzi】 naciśnij długo, aby otworzyć kamerę, możesz wejść w stan śledzenia. Zielone światło jest zawsze włączone, gdy urządzenie rozpoznaje twarze, co śledzi ruchy twarzy i zapewnia, że ​​zawsze jesteś na zdjęciu, śledzący uchwyt na telefon idealny do rozmów wideo, nagrywania wideo i transmisji na żywo.
 • - 【Fotografowanie z obrotem o 360 °, ustawienie poziome i pionowe】 Fotografowanie przestrzenne 360 ​​° i obsługa obiektywu do regulacji nachylenia 15 ° zapewnia szeroki zakres śledzenia, automatycznie rozpoznaje Twoją twarz i automatycznie rejestruje każdy Twój ruch, umożliwiając pojawienie się w pozycji C w minuty i sekundy, koniec z dostosowywaniem telefonu podczas ruchu, to Twój inteligentny asystent.
17 Review(s)
356,0 zł 338,2 zł 249,2 zł
P7 automatyczne śledzenie twarzy, sterowanie gestami dwuosiowy inteligentny gimbal, stabilizator telefonu komórkowego, brak aplikacji, obsługa obrotu o 360 ° na żywo, stojak na telefon komórkowy, inteligentny gimbal follow-up, odpowiedni do Vloga w czasie
33% WYŁ
 • - 【Idealny gimbal dla twórców treści】 Pełna kompatybilność z prawie wszystkimi mobilnymi aplikacjami do przesyłania strumieniowego na żywo, aplikacją aparatu, idealna do przesyłania strumieniowego na żywo, blogowania wideo, czatu wideo, spotkań, selfie i obserwujących, oglądania filmów i innych twórców treści, pomaga łatwo uchwycić kreatywne filmy i zdjęcia.
 • - 【Inteligentne rozpoznawanie gestów】 zaprojektowane, aby uczynić nagrywanie wideo wygodniejszym, rozpoznać sterowanie gestami w celu dostosowania wideo, gest „OK”, aby otworzyć śledzenie, gest „Palm”, aby wstrzymać śledzenie, możesz pozować, jak chcesz, interfejs aparatu, aby zablokować cel, gimbal będzie podążał za celem. Ukończ różnorodne sceny, pozwalając na zamrożenie i uchwycenie intymnych chwil.
16 Review(s)
262,5 zł 271,4 zł 182,4 zł
K&F Concept Ms05 Regulowany, 2-poziomowy statyw stacjonarny ze stopu cynku, mały ślimak, wysokość robocza 6,1 cala/156 mm, szary i czarny, z uchwytem na telefon komórkowy i pilotem Bluetooth
45% WYŁ
 • - Statyw wykonany jest z wysokiej jakości stopu aluminium, co zapewnia jego trwałość i mobilność. Zapewnij stabilne wsparcie dla aparatu, telefonu komórkowego i stabilizatora, aby uniknąć ewentualnych drgań i wstrząsów podczas fotografowania.
 • - Unikalna konstrukcja z 2-stopniową regulacją i maksymalną wysokością 156 mm umożliwia łatwe dostosowanie wysokości statywu do różnych potrzeb fotografowania.
8 Review(s)
122,7 zł 199,0 zł 109,0 zł
MS03 13''/33cm Statywy do Telefonów Selfie Stick Stojak na Biurko (Mały Rozmiar) do Gopro, Action i Insta Pomarańczowo Szary
45% WYŁ
 • - Maksymalna wysokość wynosi 32 cm i posiada 5-stopniową regulację nóg, dzięki czemu można dowolnie regulować wymaganą wysokość.
 • - Ta głowica statywy do telefonów wytrzymuje obciążenie 2 kg i jest odpowiednia do fotografowania sprzętem GoPro, DJI Osmo Action i Insta 360.
3 Review(s)
133,9 zł 199,0 zł 109,0 zł
MS03 13''/33cm Statywy do Telefonów Selfie Stick Stojak Na Biurko (Mały Rozmiar) do Gopro, Action I Insta Czarny Pomarańczowy
45% WYŁ
 • - Maksymalna wysokość wynosi 32 cm i posiada 5-stopniową regulację nóg, dzięki czemu można dowolnie regulować wymaganą wysokość.
 • - Ta głowica statywy do telefonów wytrzymuje obciążenie 2 kg i jest odpowiednia do fotografowania sprzętem GoPro, DJI Osmo Action i Insta 360.
3 Review(s)
111,5 zł 199,0 zł 109,0 zł
TM2624L Statyw do aparatu 69,7"/177 cm Statyw do telefonu o udźwigu 8,8 funta z 3-stronną głowicą panoramiczną i odłączanym monopodem do lustrzanek cyfrowych
48% WYŁ
 • - Obrót panoramiczny o 360 stopni; umożliwia robienie zdjęć pod dowolnym kątem w pionie iw poziomie, co ułatwia wykonywanie zdjęć panoramicznych i nagrywanie wideo; Dokładne panoramy mogą być łatwo aranżowane; Standardowa śruba mocująca 1/4 "Kompatybilna z wszystkimi aparatami cyfrowymi, obiektywami, większością kamer , Urządzenia GoPro, lornetki, teleskopy.
 • - 4 sekcje Noga, 5 różnych opcji regulacji wysokości i szybkie blokowanie, wysokość od 20,9 "/ 53cm do 70" / 177cm, z przedłużoną kolumną środkową, aby spełnić Twoje wymagania Wysokie zapotrzebowanie na strzelanie.
590,0 zł 305,0 zł
 • - Wyposażony w zacisk do telefonu komórkowego, może obsługiwać różne telefony komórkowe o maksymalnej szerokości 91 mm, które mogą być używane do nagrywania i transmisji wideo przez telefon komórkowy
 • - Wyposażony w adapter GoPro, może być używany do fotografowania urządzeń GoPro, DJI Osmo Action i Insta 360.
111,5 zł 108,0 zł
 • - Lekki i przenośny: Statyw, łącznie z głowicą, waży zaledwie 1,28 kg, co czyni go wyjątkowo lekkim jak na standardowy statyw. Dzięki temu łatwiej go przenosić podczas długich podróży lub sesji fotografii górskiej.
 • - Stabilny i regulowany: Czterosekcyjny projekt nóg zapewnia niezawodną stabilność, z maksymalną wysokością 178 cm, spełniając różne warunki fotografowania i potrzeby fotograficzne. Statyw składa się do zaledwie 430 mm, łatwo mieszcząc się w plecaku lub torbie na aparat.
334,7 zł 279,0 zł
K&F Concept Uchwyt na statyw do tabletu iPad i telefonu komórkowego, regulowany zacisk do iPhone'a 15/14/13/12 Pro Max, iPada, iPada Mini 1/2/3/4/5/6, iPada Air, iPada Pro, Surface, Samsunga Tab 7.0 Series i innych
43% WYŁ
 • - Konstrukcja 2 w 1 umożliwia jednoczesną instalację telefonu komórkowego i tabletu, a regulacja jest wygodniejsza za pomocą jednego kliknięcia i jednego pociągnięcia.
 • - Na górze znajduje się złącze typu „zimna stopka”, do którego można łatwo zamontować różne akcesoria fotograficzne, takie jak mikrofony, światła wypełniające itp., aby uzyskać więcej efektów fotograficznych.
66,9 zł 96,0 zł 55,0 zł
K&F Concept Ms06 Regulowany, 2-poziomowy statyw stołowy ze stopu cynku, mały ślimak, wysokość robocza 4,1 cala/105 mm, szary i czarny, z uchwytem na telefon komórkowy i pilotem Bluetooth
50% WYŁ
 • - Statyw wykonany jest z wysokiej jakości stopu aluminium, co zapewnia jego trwałość i mobilność. Zapewnij stabilne wsparcie dla aparatu, telefonu komórkowego i stabilizatora, aby uniknąć ewentualnych drgań i wstrząsów podczas fotografowania.
 • - Unikalna konstrukcja z 2-stopniową regulacją i maksymalną wysokością 105 mm umożliwia łatwe dostosowanie wysokości statywu do różnych potrzeb fotografowania.
111,5 zł 199,0 zł 99,0 zł
K&F Concept Metalowy statyw do telefonu, uniwersalny stojak na smartfona z 2 uchwytami na zimną stopkę, regulowany uchwyt na telefon komórkowy do zdjęć poziomych i pionowych, kompatybilny z iPhone/Samsung i wszystkimi telefonami
48% WYŁ
 • - [Konstrukcja podwójnej zimnej stopki] Uchwyt na statyw do telefonu jest wyposażony w dwa porty zimnej stopki do mocowania mikrofonów, lamp wypełniających i innych akcesoriów. Ponadto porty zimnej stopki można obracać, aby dostosować kąt akcesoriów.
 • - [Obrót o 360° i pochylenie o 180°] Ten uchwyt na telefon komórkowy obsługuje pochylenie do 180° i regulację kąta w zakresie 360°, dostosowując się do różnych scenariuszy fotografowania. Kąt pochyłu można regulować na statywie lub stopce aparatu bez głowicy kulowej, co ułatwia korzystanie.
122,7 zł 198,0 zł 102,0 zł
 • - Maksymalna wysokość statywu do iPhone'a wynosi 162 cm i obsługuje 7-stopniową regulację nóg, które można dowolnie dostosować do wymaganej wysokości.
 • - Konstrukcja montażu magnetycznego poprawia wygodę użytkowania, dzięki czemu połączenie statywu do selfie z telefonem komórkowym jest niezwykle proste i szybkie, dzięki czemu fotografowanie jest wygodniejsze. Kompatybilne urządzenia to: iPhone 15 Pro Max/ 15 Pro/ 15/iPhone 14 Pro Max/ 14 Pro/ 14/iPhone 13 Pro Max/ 13 Pro/ 13/ iPhone SE/ iPhone 12/ 12 pro/ 12 pro max/ 12 mini
150,6 zł 149,0 zł