X18 Zewnętrzna lampa kempingowa, wielofunkcyjne światło otoczenia z dźwiękiem Bluetooth, akumulator 8000 mAh, przenośna lampa kempingowa z latarką drogową, efekt płomienia, może być używana jako źródło zasilania awaryjnego, nadaje się do przerwy w dostawi
16% WYŁ
 • - Latarka w trybie Spotlight: z silnym, dalekim światłem, wielopozycyjną regulacją, może być używana do radzenia sobie w różnych środowiskach naturalnych, niezależnie od tego, czy chodzi o oświetlenie spacerowe, poszukiwania na zewnątrz, oświetlenie wewnętrzne namiotu kempingowego, sygnały alarmowe w sytuacjach kryzysowych itp. , latarka może być łatwo obsługiwana.
 • - Głośnik bezprzewodowy: nie tylko oświetlenie kempingowe, ale także głośnik bezprzewodowy. Konstrukcja akustyczna 360 °, wysokiej jakości bezprzewodowe łącze audio, bezpłatne połączenie Bluetooth dla telefonów komórkowych w promieniu 5 metrów, możesz usłyszeć wspaniały dźwięk przestrzenny bez względu na to, gdzie go umieścisz. Zapewnia oświetlenie kempingu na świeżym powietrzu, jednocześnie ciesząc się radością muzyki.
13 Review(s)
556,2 zł 462,8 zł 387,1 zł
H11 3-in-1 multifunctional camping light, 3 colour temperatures, infinitely dimmable photo fill light with tripod, 1200LM infinitely dimmable, waterproof LED light with 10000mAH battery, tent light for hiking, camping, home, power outages, emergencies, hu
30% WYŁ
 • - [bezstopniowe ściemnianie i trzy temperatury barwowe] z 40 wbudowanymi koralikami ciepłego światła o temperaturze 2500 tys. potrzeby oświetleniowe.
 • - Ładowalna lampa kempingowa [Hanging Design & Portable] ma przenośny rozmiar i bardzo lekką wagę, tak małą jak telefon komórkowy, i łatwo mieści się w kieszeniach, plecakach i sprzęcie kempingowym. Wyposażona w metalowy statyw, klamrę do paska i haczyk w kształcie litery S do łatwego zawieszenia, dostosowuje się do każdego scenariusza na zewnątrz i spełnia potrzeby kempingowego zewnętrznego źródła światła.
17 Review(s)
271,4 zł 267,0 zł 186,9 zł
Lampa kempingowa X19, metalowa lampa kempingowa w stylu retro, zasilana bateryjnie wisząca świeca, przenośna wodoodporna żarówka do namiotu na zewnątrz, odpowiednia do przerw w dostawie prądu, oświetlenia awaryjnego, biwakowania na zewnątrz Biały
28% WYŁ
 • - Trzy tryby barwy światła i bezstopniowe ściemnianie: białe, żółte i ciepłe światło, trzy poziomy swobodnej regulacji przełączania. Obracanie bezstopniowo ściemniane, intensywność światła, swobodna kontrola, inna temperatura barwowa i jasność, aby sprostać różnym scenom, wykorzystać więcej poczucia atmosfery.
 • - Wysoce przezroczysty miękki odcień światła: wybrany optyczny miękki odcień światła, zapewniający bardziej rozproszone światło, oświetlające każdy metr kwadratowy otaczającego obszaru, do 20 stóp we wszystkich kierunkach. Jasne, ale nie ostre światło jest miękkie dla większego komfortu i ochrony oczu.
14 Review(s)
244,7 zł 235,8 zł 169,1 zł
Wentylator kempingowy z oświetleniem LED, trzy prędkości wiatru, wentylator namiotowy zasilany akumulatorem 8000 mAh z odłączanym oświetleniem LED i hakiem, bezstopniowe przyciemnianie, dwukolorowe światło, ze statywem, odpowiedni do biwakowania na zewnąt
45% WYŁ
 • - Zdejmowana konstrukcja: oświetlenie wentylatora kempingowego można odłączyć od światła kempingowego, statywu i wentylatora, zarówno wentylator, jak i światło mają własne oddzielne połączenia i mogą być zasilane oddzielnie do użytku, bardzo łatwe do przenoszenia i przechowywania.
 • - Wentylator kempingowy z haczykami i wszechstronnym rozmieszczeniem: wentylator kempingowy ma haczyki do zawieszenia na namiocie, gałęzi drzewa lub samochodzie, zarówno w celu chłodzenia, jak i oświetlenia. Jest również wyposażony w solidny statyw i jest wyposażony w antypoślizgowe miękkie tworzywo sztuczne pod stopami, dzięki czemu można go po prostu postawić na stole w domu lub w biurze. Lekki, poręczny, mały rozmiar ułatwiający przenoszenie lub przechowywanie.
12 Review(s)
725,3 zł 965,6 zł 534,0 zł
XZ-382 Wielofunkcyjne zewnętrzne oświetlenie kempingowe LED, przenośne oświetlenie namiotu kempingowego z możliwością ładowania, oświetlenie nocne w obozie
43% WYŁ
 • - Dwukierunkowe oświetlenie i podwójna temperatura barwowa: przednie światło z łącznie 48*2 knotami, oświetlenie o wysokiej rozdzielczości, równomierne światło. Tylne światło około 24lm/㎡, miękkie światło, zmniejsza zmęczenie okularów. Innowacyjna dwustronna konstrukcja światła z przodu iz tyłu, brak ciemnych rogów z przodu iz tyłu, obsługuje przełączanie temperatury w dwóch kolorach, różne środowiska tworzą różne atmosfery, dodając nastroju na kempingu.
 • - Trzy poziomy regulacji jasności: wybór maski materiałowej o wysokim współczynniku przepuszczalności światła, delikatniejszym świetle i wyraźniejszej przepuszczalności światła. Niezależne sterowanie przyciskami przednich i tylnych świateł, przejrzysta obsługa, trzy poziomy jasności można regulować, zgodnie z potrzebami środowiska wewnętrznego i zewnętrznego, regulacja jasności w dowolnym momencie.
11 Review(s)
293,7 zł 356,0 zł 204,7 zł
XZ-08 zewnętrzna lampa kempingowa, swobodnie składana ładowalna latarnia kempingowa LED, żyrandol do namiotu obozowego, 4 tryby światła oświetlenie kempingowe oświetlenie otoczenia, idealne na kemping, zestaw ratunkowy przed huraganem i podróże
41% WYŁ
 • - [Składany klosz] Składana 4-skrzydłowa konstrukcja z 4 listkami świetlnymi o regulowanym kącie 90 °, umożliwiająca dowolną zmianę kierunku światła, aby uniknąć patrzenia bezpośrednio na innych lub wpływania na nie, jednocześnie pozwalając, aby lampa wisząca świeciła szerzej i oświetlała większą obszar.
 • - [4 tryby światła] Latarka kempingowa ma 4 tryby światła, ciepłe, ciepłe światło, miękkie chłodne białe światło, dalekiego zasięgu chłodne białe światło lub migające czerwone światło. Tryb podwójnego efektu: światło latarki, światło oświetlenia, szybkie i łatwe przełączanie między. Swobodny wybór dla różnych środowisk, idealny do zajęć na świeżym powietrzu, takich jak kemping, turystyka piesza, wędkarstwo lub nocne oświetlenie ganku.
9 Review(s)
338,2 zł 400,5 zł 235,8 zł
Zewnętrzne oświetlenie obozowe Teleskopowe Składane z łożyskiem Bluetooth 14000mAh Bateria KentFaith
20% WYŁ
 • - 【Teleskopiczny, Składany w 3 formach】: Kup 1 ### światło kempingowe zewnętrzne i uzyskaj rozwiązania 3oświetleniowe w jednej budowie! Gdy jest to pełni złożony, dopasowany do dłoni i może uchwycić go jako latarkę, aby poprowadzić nocne spacery. Otwórz wyskakującą magnetyczną, staje się stylową lampą biurową, rzucającą ciepły blask na krzesło piknikowy lub przestrzeń roboczą. chcesz oświetlić cały kemping? Przedłużyć słupek (max 43,3 caly), i voila! Teraz masz potężną lampę podłogową, gdzie
 • - 【Wbudowany przewodniczący, Party Anywhere】Weź udział w sobie! Nasze oświetlenie obozowego zostało zakończone w trybie Bluetooth 5.1, śmiertelne rozwiązanie z ciągu 10 m/33 stóp. Możesz zgubić się w rytmie w wyniku przechwytywania dźwięku stereo, kiedy tylko wystąpisz. Co więcej, posiada także tryb RGB, przynoszący nastrój do tego, co się dzieje.
449,0 zł 359,0 zł
M3 Solar LED Camping Light, 1200 lm i 3 temperatury barwowe, wielokrotnego ładowania, wielofunkcyjne światło LED, przenośne oświetlenie robocze do pracy w nagłych wypadkach na kempingu, oświetlenie namiotu do uprawiania turystyki pieszej, biwakowania, dom
35% WYŁ
 • - [Jasność 1200 lm i 3 temperatury barwowe]: ta lampa kempingowa jest wyposażona w wysokowydajne koraliki LED, które mogą z łatwością oświetlić cały namiot lub pokój w ciemności nocy. 3 temperatury barwowe (3000k-4500k-6000k) dla większej liczby scenariuszy, takich jak biwakowanie, bieganie, wędkarstwo, przerwy w dostawie prądu, czytanie, naprawa samochodu itp. 6 czerwonych i niebieskich koralików LED, które mogą być używane jako ostrzeżenie w nagłych wypadkach podczas przebywania na zewnątrz używ
 • - [Zasilana energią słoneczną lub przez USB] Ta wodoodporna, ładowalna latarka kempingowa obsługuje ładowanie energią słoneczną lub szybsze ładowanie przez port typu C, zapewniając do 55 godzin światła w trybie oszczędzania energii, idealnym podczas przerw w dostawie prądu, trzęsień ziemi, na kempingu i do użytku w pomieszczeniach.
235,8 zł 253,6 zł 164,6 zł
H10 Ładowalna lampa kempingowa LED, przenośna lampa kempingowa z trybem latarki, awaryjne światło ostrzegawcze, oświetlenie namiotowe do wędrówek, biwakowania, domu, przerw w dostawie prądu, sytuacji awaryjnych, huraganów i tymczasowego zasilania
41% WYŁ
 • - [trzy temperatury barwowe i bezstopniowe ściemnianie] z 40 wbudowanymi koralikami o barwie ciepłej 2500 tys. i 40 kulkami o barwie 8500 tys. Twoje różne potrzeby oświetleniowe.
 • - [Konstrukcja ukrytego pierścienia obracającego się o 360 °] Przenośna lampa kempingowa ma ukryty pierścień obracający się o 360 ° z tyłu, dzięki czemu można go łatwo zawiesić na namiocie i cieszyć się dużą ilością światła. Również ukryty wspornik obracający się o 180° z tyłu pozwala wybrać najodpowiedniejszy kąt świecenia, uwalniając ręce i ułatwiając pracę.
280,3 zł 329,3 zł 195,8 zł