• - 【Kompatybilny z różnymi matowymi pudełkami】 Filtr K&F Concept Matte Box ND64 ma standardowy rozmiar i jest szeroko kompatybilny z uchwytami filtrów 4 x 5,65 cala i matowymi pudełkami. Kompatybilny z Tilta, SmallRig i innymi markami, idealnie nadaje się do profesjonalnych zastosowań kinowych.
  • - 【Kontrola ekspozycji za pomocą filtra ND64】 Filtr K&F Concept Matte Box ND64 umożliwia 6-stopniową redukcję światła, pomagając kontrolować czas otwarcia migawki i używać większej przysłony w jasnym otoczeniu. Z łatwością uzyskaj za każdym razem idealną ekspozycję.
3 Review(s)
251,0 zł 269,0 zł
  • - 【Kompatybilny z różnymi matowymi pudełkami】 Filtr K&F Concept Matte Box ND32 ma standardowy rozmiar i jest szeroko kompatybilny z uchwytami filtrów 4 x 5,65 cala i matowymi pudełkami. Kompatybilny z Tilta, SmallRig i innymi markami, idealnie nadaje się do profesjonalnych zastosowań kinowych.
  • - 【Kontrola ekspozycji za pomocą filtra ND32】 Filtr K&F Concept Matte Box ND32 umożliwia 5-stopniową redukcję światła, pomagając kontrolować czas otwarcia migawki i używać większej przysłony w jasnym otoczeniu. Z łatwością uzyskaj za każdym razem idealną ekspozycję.
3 Review(s)
251,0 zł 269,0 zł
  • - 【Kompatybilny z różnymi matowymi pudełkami】 Filtr K&F Concept Matte Box ND16 ma standardowy rozmiar i jest szeroko kompatybilny z uchwytami filtrów 4 x 5,65 cala i matowymi pudełkami. Kompatybilny z Tilta, SmallRig i innymi markami, idealnie nadaje się do profesjonalnych zastosowań kinowych.
  • - 【Kontrola ekspozycji za pomocą filtra ND16】 Filtr K&F Concept Matte Box ND16 umożliwia 4-stopniową redukcję światła, pomagając kontrolować czas otwarcia migawki i używać większej przysłony w jasnym otoczeniu. Z łatwością uzyskaj za każdym razem idealną ekspozycję.
3 Review(s)
251,0 zł 269,0 zł
  • - 【Kompatybilny z różnymi matowymi pudełkami】 Filtr K&F Concept Matte Box ND8 ma standardowy rozmiar i jest szeroko kompatybilny z uchwytami filtrów 4 x 5,65 cala i matowymi pudełkami. Kompatybilny z Tilta, SmallRig i innymi markami, idealnie nadaje się do profesjonalnych zastosowań kinowych.
  • - 【Kontrola ekspozycji za pomocą filtra ND8】 Filtr K&F Concept Matte Box ND8 umożliwia 3-stopniową redukcję światła, pomagając kontrolować czas otwarcia migawki i używać większej przysłony w jasnym otoczeniu. Z łatwością uzyskaj za każdym razem idealną ekspozycję.
3 Review(s)
251,0 zł 269,0 zł
  • - 【Kompatybilny z różnymi matowymi pudełkami】 Kwadratowy filtr ND K&F Concept ND4 (2 przystanki) ma standardowy rozmiar dla systemu matowych pudełek i jest szeroko kompatybilny z 4 uchwytami filtrów 5,65" i matowymi pudełkami. Kompatybilny z Tilta, SmallRig i innymi markami, idealnie nadaje się do profesjonalnych zastosowań kinowych.
  • - 【Kontrola ekspozycji za pomocą filtra ND4】 Filtr K&F Concept Matte Box ND4 umożliwia 2-stopniową redukcję światła, pomagając kontrolować czas otwarcia migawki i używać większej przysłony w jasnym otoczeniu. Z łatwością uzyskaj za każdym razem idealną ekspozycję.
3 Review(s)
251,0 zł 269,0 zł