Karta micro SD 64G U3/V30/A1 z adapterem karta pamięci odpowiednia do kamery do monitoringu domowego kamera myśliwska i karta pamięci rejestratora jazdy K&F CONCEPT

5 31 31 Opinii KF42.0012
ekskluzywna
W magazynie
 • days
 • :
 • :
 • :
85 zł 129 zł 34% OFF W tym VAT
Do Polska Darmowa dostawa 5-10 dzień roboczy
 • Producent: K&F Concept
 • Kupuj K&F Concept karta micro sd 64g u3/v30/a1 z adapterem karta pamięci odpowiednia do kamery do monitoringu domowego kamera myśliwska i karta pamięci rejestratora jazdy k&f concept online, darmowa wysyłka do Polska, 30 dni gwarancja zwrotu pieniędzy.
 • KF42.0012
 • Kod produktu: KF42.0012
 • 85
Bezpieczna transakcja
30-dniowy zwrot lub wymiana

Wiele opcji płatności:

Gwarancja jakości

Produkty Kentfaith są objęte [Gwarancją jakości]. Jeśli zakupiony przedmiot ma problemy z jakością lub problemy spowodowane przez osoby niebędące użytkownikami i jest objęty „Gwarancją jakości”, Kentfaith zapewni kompleksową obsługę posprzedażną.

Brak powodu powrotu

Aby poprawić wrażenia z zakupów w Kentfaith, zakupione przedmioty (co nie dotyczy prezentów) mogą zostać zwrócone w celu uzyskania zwrotu pieniędzy bez powodu (takich jak niechęć, zły zakup i inne problemy z jakością niezwiązane z produktem).

Cechy
 • * 【Karta nadzoru bezpieczeństwa】Zaprojektowana do domowych kamer nadzoru lub rejestratorów jazdy, kamer myśliwskich, może niezawodnie nagrywać wideo, robić zdjęcia płynnie i nieprzerwanie oraz rejestrować ważne informacje.
 • * 【Z adapterem, stabilny transfer danych】 Karta Micro SD 64 GB zawiera adapter SD, można włożyć kartę micro sd do adaptera, można jej używać na dowolnym interfejsie karty SD. Karty pamięci K&F CONCEPT są wykonane z wysokiej jakości chipów, które zapewniają niezawodną wydajność, są idealne do aplikacji wymagających intensywnego zapisu i zapewniają wyraźne nagrywanie dowodów w wysokiej rozdzielczości bez utraty klatek.
 • * 【Wysoka wytrzymałość】 Aby zapewnić najlepszą wydajność i stabilność, karta pamięci K&F CONCEPT 64 GB została przetestowana pod kątem ekstremalnych warunków. Są odporne na ciepło, wodoodporność, wstrząsy, promieniowanie rentgenowskie i antystatyczne.
 • * 【Szybki transfer】 Karta SD K&F CONCEPT 64 GB ma dużą prędkość odczytu, do 95 MB/s, którą można natychmiast przeglądać i przesyłać, z wystarczającą ilością miejsca do przechowywania tysięcy migawek i godzin filmów w jakości Full HD, dzięki czemu nie musisz się już martwić zabrakło miejsca do przechowywania .
 • * 【Wideo 4K HD】: standard prędkości V30, idealny do nagrywania filmów 8K UHD i zdjęć w trybie seryjnym, obsługa wideo może się różnić w zależności od urządzenia hosta, atrybutów plików i innych czynników
85 zł
Shipping
Do Polska Darmowa dostawa 5-10 dzień roboczy
Bezpieczna transakcja

Wiele opcji płatności:

Gwarancja jakości

Produkty Kentfaith są objęte [Gwarancją jakości]. Jeśli zakupiony przedmiot ma problemy z jakością lub problemy spowodowane przez osoby niebędące użytkownikami i jest objęty „Gwarancją jakości”, Kentfaith zapewni kompleksową obsługę posprzedażną.

Brak powodu powrotu

Aby poprawić wrażenia z zakupów w Kentfaith, zakupione przedmioty (co nie dotyczy prezentów) mogą zostać zwrócone w celu uzyskania zwrotu pieniędzy bez powodu (takich jak niechęć, zły zakup i inne problemy z jakością niezwiązane z produktem).

Karta pamięci K&F Concept Micro SD (z uchwytem karty pamięci SD)
Przeznaczony do domowych kamer nadzoru lub rejestratorów jazdy, kamer myśliwskich itp.
Osiągnij standard prędkości UHS-1 U3 V30 A1, obsługuje nagrywanie wideo 4K i Full HD, prędkość odczytu danych do 95 MB/s, ciągłe nagrywanie wideo, łatwe nagrywanie, bardzo odpowiedni do domowych kamer nadzoru, rejestratorów jazdy, smartfonów, tabletów itp.
Bezproblemowe ciągłe nagrywanie
Nadaje się do ciągłego nagrywania i nadpisywania danych, z maksymalną prędkością odczytu 95 MB/s i maksymalną prędkością zapisu 45 MB/s, umożliwiając szybki transfer danych.
Klasa wydajności A1
For applications, the A1 performance class supports a minimum random read speed of 1500IOPS and a random write speed of 500IOPS.
Support 4K video recording
Capture fast-action photos or videos in 4K UHD at up to 95MB/s write speed. Perfect for capturing outdoor activities, weekend trips or sporting events without losing frame rate of course.
Compatible Devices
With an SD adapter, K&F Concept's memory cards are compatible with all Micro SD and full-size SD devices
Durable
Extreme temperature-resistant, waterproof, shock-resistant design, well built to withstand extreme weather and more harsh environments.
Suitable for surveillance camera & driving recorder
Podłącz urządzenie i używaj go, może nagrywać wideo 4K ultra-wysokiej rozdzielczości i czas FHD 7/24, nie tracąc zdarzeń, które muszą być rejestrowane, jest bardzo odpowiednie dla urządzeń monitorujących rozwiązania K&F Concept.
Recenzje (31)
Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

 • All Reviews
 • Image
 • All Star
  • All Star
  • 5 Star
  • 4 Star
  • 3 Star
  • 2 Star
  • 1 Star
 • Sort by: Most Recent
  • Most Recent
  • Top Rating
5
Sehr schnelle Karte
Karta K&F Concept Karta pamięci microSDXC UHS-I 64 GB w komplecie z własnym kartą SD w bezpiecznym urządzeniu blistrowym. W opisie przedmiotu jest reklamowana jako karta UHS-I U3, co oznacza, że ​​powinna mieć prędkość zapisu co najmniej 30 MB/s. Karta i adapter są solidnie wykonane, styki też robią solidne wrażenie. Karta jest od razu rozpoznawana przez moje urządzenia, a dostępna pamięć jest prawidłowo wskazywana. Dwukrotnie uruchomiłem narzędzie do testowania kart pamięci „H2testw” na karcie pamięci: Karta jest w 100 procentach poprawna i nie wykazuje słabych punktów podczas zapisywania i odczytu bloków danych testowych. H2testw ma prędkość zapisu 43,4 MB/s i prędkość odczytu 79,3 MB/s. W przypadku mojego Thinkpada E 15 Gen2 ma narzędzie SpeedOut określiło prędkość zapisu na prawie 52 MB/si prędkość odczytu na poziomie dobrych 84 MB/s. Oznacza to, że ta bezimienna karta jest niezwykle szybka. Więcej dostępnych testów w moich kartach GoPro: filmy 4K są dostępne dla wszystkich możliwości. Ta karta jest więcej niż wystarczająco szybka do użycia w kamerze monitoringu lub kamerze samochodowej! Biorąc pod uwagę dobrą wydajność pisania, daj tej karcie 5 gwiazdek. Więcej dostępnych testów w moich kartach GoPro: filmy 4K są dostępne dla wszystkich możliwości. Ta karta jest więcej niż wystarczająco szybka do użycia w kamerze monitoringu lub kamerze samochodowej! Biorąc pod uwagę dobrą wydajność pisania, daj tej karcie 5 gwiazdek. Więcej dostępnych testów w moich kartach GoPro: filmy 4K są dostępne dla wszystkich możliwości. Ta karta jest więcej niż wystarczająco szybka do użycia w kamerze monitoringu lub kamerze samochodowej! Biorąc pod uwagę dobrą wydajność pisania, daj tej karcie 5 gwiazdek.
Sehr schnelle Karte Sehr schnelle Karte Sehr schnelle Karte Sehr schnelle Karte Sehr schnelle Karte Sehr schnelle Karte
16.01.2023
5
Karta pamięci Gorna karta
Zanim dojdzie do nieporozumień, chciałbym zaznaczyć, że testowałem tylko kartę pamięci, a nie cały aparat. Niemniej jednak zainstalowałem kartę w istniejącej kamerze i działa idealnie. Nagrania zostały zapisane rzetelnie iw przyzwoitej jakości. Pojemność i tak jest bardzo dobra z 64 GB. Przede mną jest 5 gwiazdek.
12.01.2023
5
Hochwertig - Modern - SD Karte - 64GB Speicher - Praktisch - Adapter - Przenośny
Wysoka jakość - nowoczesna - karta SD - pamięć 64 GB - praktyczna - adapter - przenośna Karta pamięci K&F Concept micro SDXC UHS-I 64 GB Karta SD + adapter jest dostarczana w małym i stylowym opakowaniu i jest dobrze zapakowana. Dostawa obejmuje kartę SD, adapter bez instrukcji. Karta SD jest bardzo wysokiej jakości i dobrze wykonana. Dostałem tę kartę SD głównie do przechowywania filmów i zdjęć z mojego aparatu z obiektywem. Jest rozpoznawany zaraz po podłączeniu do aparatu. Karta SD z ok. Brak 58 GB. Nie musisz nawet formatować za pierwszym razem. Jestem z tego bardzo zadowolony. Zakres dostawy: 1x karta SD 64 GB 1x adapter karty SD Pro: Intuicyjny Łatwy w użyciu Nowoczesny Kompaktowy przenośny o wysokiej jakości Con: Nie znaleziono punktów za to Wniosek: Karta SD jest wysokiej jakości i za obecną cenę 18. 99 € na razie ok. Jestem z niego zadowolony i daję mu pełne 5 gwiazdek ⭐⭐⭐⭐⭐ za jakość. Mogę to tylko polecić.
Hochwertig - Modern - SD Karte - 64GB Speicher - Praktisch - Adapter - Przenośny Hochwertig - Modern - SD Karte - 64GB Speicher - Praktisch - Adapter - Przenośny
12.01.2023
5
Solide micro SD-Karte inkl. Adapter SD-Karten
Duża karta micro SD o pojemności 64 GB jest dostarczana z adapterem kart SD w zwykłym opakowaniu blistrowym. Obiecane prędkości są również osiągane w zależności od zastosowanego czytnika kart. Oczywiście, jeśli masz tylko czytnik kart USB 2.0, nie będziesz w stanie osiągnąć określonych maksymalnych prędkości. Ale karta nic na to nie poradzi! Z moim czytnikiem kart USB 2.0 uzyskuję prędkość zapisu około 25 MB/s i prędkość odczytu 35 MB/s. Zapisuj z prędkością 45 MB/s za pomocą zewnętrznego czytnika kart USB-C 3.0 i odczytuj z prędkością prawie 80 MB/s. (zobacz zdjęcia) dołączając absolutnie solidne wartości, z którymi można pracować szybko i niezawodnie. Nie było też problemów z kartą jako pamięcią zapisu w moich kamerach akcji/kamerach do monitoringu. Wszędzie był rozpoznawany, a nagrania były czyste i bezbłędne. Wniosek: Karta to robi, co ma robić, a także absolutnie niezawodnie. Używam karty codziennie od 2 tygodni i nie miałem żadnych problemów. Rekomendacja ode mnie. Pod względem ceny karta plasuje się w dolnej połowie stawki.
Solide micro SD-Karte inkl. Adapter SD-Karten Solide micro SD-Karte inkl. Adapter SD-Karten Solide micro SD-Karte inkl. Adapter SD-Karten Solide micro SD-Karte inkl. Adapter SD-Karten Solide micro SD-Karte inkl. Adapter SD-Karten
11.01.2023
4
K&F Concept microSDXC UHS-I Speicherkarte 64 GB
K&F Concept microSDXC UHS-I karta pamięci SD + adapter 64 GB (U3, V30, A1, klasa 10, filmy 4K Full HD, do nadrzędnej kamery game camera i kamera samochodowa) Karta Micro SD zawiera kartę Micro SD w urządzeniu blistrowym . Karta Micro SD jest już dostępna. Karta służy m.in. jeden w kamerze dzikiej przyrody 4K wystarczająco szybki, ale niekoniecznie najlepszy wybór dla intensywnych urządzeń. Ponieważ obiecana prędkość nie jest tutaj do końca spełniona. W różnych testach nie przekroczyliśmy 43 MB/s podczas pisania i 81 MB/s podczas czytania, co nie jest złe, ale zostało pobite przez markowych producentów. Przy obecnie wywoływanej cenie wynoszącej zaledwie 18,99 € odejmujemy tylko jedną gwiazdkę i pozostajemy przy czterech gwiazdkach. 4 gwiazdki - karta Micro SD jest w porządku, ale nie do końca odpowiada określonej wydajności. Ponieważ wydajność cenowa jest nadal w porządku, odejmujemy gwiazdkę za wydajność. Nawiasem mówiąc, jeśli masz pytanie dotyczące konkretnego artykułu, po prostu skorzystaj ze specjalnej funkcji pytania klienta Amazon na końcu opisu artykułu. Zapraszamy do zapoznania się z innymi recenzjami na naszym profilu lub po prostu obserwowania nas! Aby Twoje zakupy były trochę bezpieczniejsze, testujemy otrzymane lub zakupione przedmioty przez kilka dni do tygodni, zanim stworzymy konkretną, a przede wszystkim rzetelną recenzję. Staramy się chronić Cię przed rozczarowującymi towarami, które nie spełniają obietnic. Oczywiście otrzymanie Test_Samples nie ma pozytywnego wpływu na nasze recenzje. *Dziękuję za przeczytanie, mam nadzieję, że byłem przydatny i trochę pomocny. Pozostajemy z pozdrowieniami z Dolnego Renu, waszego Lailani & Twój owp_art
K&F Concept microSDXC UHS-I Speicherkarte 64 GB K&F Concept microSDXC UHS-I Speicherkarte 64 GB K&F Concept microSDXC UHS-I Speicherkarte 64 GB K&F Concept microSDXC UHS-I Speicherkarte 64 GB
09.01.2023
5
Karta Micro SD z kartą pamięci 64 GB i adapterem
Karta micro SD jest dostarczana wraz z adapterem w solidnym opakowaniu blistrowym. Karta sprawia bardzo staranne wrażenie i jest rozpoznawana przez komputer natychmiast i bez żadnych problemów. Pojemność pamięci, którą odczytał komputer, wyniosła 62 527 176 704 B = 58,2 GB - całkiem normalna wartość. Karta jest sformatowana w formacie FAT32, dzięki czemu może być odczytywana przez większość urządzeń. . Tą kartą "odchudzę" trochę pamięć telefonu komórkowego - jestem zadowolony...
Karta Micro SD z kartą pamięci 64 GB i adapterem Karta Micro SD z kartą pamięci 64 GB i adapterem Karta Micro SD z kartą pamięci 64 GB i adapterem Karta Micro SD z kartą pamięci 64 GB i adapterem Karta Micro SD z kartą pamięci 64 GB i adapterem Karta Micro SD z kartą pamięci 64 GB i adapterem Karta Micro SD z kartą pamięci 64 GB i adapterem Karta Micro SD z kartą pamięci 64 GB i adapterem Karta Micro SD z kartą pamięci 64 GB i adapterem
08.01.2023
5
Nie tak szybko
» Pozwolono mi przetestować zarówno wersję 32 GB, jak i 64 GB i zauważyłem różnice. Póki co wersja 32GB na moim Macu, więc absolutnie nigdy nie ma żadnych problemów z wersją 64GB. Niestety obiecana prędkość nie jest do końca osiągnięta. W różnych testach, nawet z H2testw, nie przekroczyłem 42 MB/s podczas pisania i 82 MB/s podczas czytania, co nie jest złe, ale obiecuje znacznie więcej, co kosztuje jedną gwiazdkę. Karty SD są w wyższym przedziale cenowym, które moim zdaniem niekoniecznie są warte, ponieważ jakość jest czasami problematyczna w połączeniu z innymi platformami. Są to z pewnością ciekawe mapy dla prostej kamery monitoringu, ale nie ufałbym mapom z ważnymi danymi,
05.01.2023
5
hält, was die Spezifikationen versprechen - sauber verarbeitet - dank Adapter na PC einlesbar
Przetestuj trwale/czy mogę użyć tej karty pamięci K&F CONCEPT microSDXC UHS-I SD z 64 GB, która regularnie kosztuje 20 € w zestawie z adapterem SD i jest idealna do filmów 4K dzięki U3, V30, A1, Class 10 . Zestaw wyprodukowany w Chinach został dostarczony bardzo szybko i doskonale zapakowany. Karta została rozpoznana bez problemu zarówno przez kamerę samochodową jak i przez adapter do komputera Win10. Oczekiwane prędkości w zakresie zapisu i odczytu w oparciu o określone specyfikacje są ogólnie osiągane, co było dla mnie bardzo ważne, ponieważ za tę cenę zakupu można się tego spodziewać, ponieważ istnieje (więcej) znanych dostawców o porównywalnych karty micro SD częściowo oferować lepsze właściwości. Mimo wszystko jestem bardzo zadowolony i podekscytowany czy mały łobuz przekona również pod względem długowieczności i długoterminowej niezawodności. Ale to okaże się dopiero w teście długoterminowym; jeśli to konieczne, dodaję coś znaczącego. Do tego czasu jednak daję mu zadowolone 5 gwiazdek, bo karta pamięci w pełni spełnia wymagania wynikające z informacji producenta.
04.01.2023
5
Doskonale sprawdza się w kamerze monitoringu
Używam karty pamięci w kamerze monitoringu. Spełnia tam swoje zadanie doskonale. Ponieważ nie potrzebuję go do innego przechowywania danych, nie mogę wypowiadać się na temat szybkości. Przynajmniej w zupełności wystarczy do nagrań w kamerze monitoringu. Obecna cena 18,99 € (standard: 1/23) za wersję 64 GB jest w porządku.
03.01.2023
5
Karta Micro SD firmy Nimble
Karta pamięci micro SD K&F concept o pojemności 64 GB jest dostarczana w małym blistrze i oprócz karty zawiera adapter do formatu SD. Oczywiście karta nie ma natywnej pamięci 64 GB po sformatowaniu, ale około 58 GB pamięci. Wynika to z binarnej konwersji pamięci. Używałem karty pamięci z adapterem USB w komputerze, więc może się zdarzyć, że inne urządzenia osiągają wyższą prędkość przesyłania danych. W moim teście udało mi się przenieść pliki na kartę pamięci z prędkością do 20 MB/s, co jest bardzo przyzwoite. Moja stara karta pamięci marki SanDisk Ultra osiąga tutaj tylko 7-8MB/s. To już pokazuje, że ta karta micro SD jest znacznie szybsza niż mój SanDisk, czego się nie spodziewałem.
Karta Micro SD firmy Nimble Karta Micro SD firmy Nimble Karta Micro SD firmy Nimble Karta Micro SD firmy Nimble
29.12.2022
FAQs
Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

There are no faqs for this product.

Najlepiej sprzedające się produkty