78"/200cm aluminiowy statyw do aparatu kompaktowy przenośny statyw fotograficzny vlog monopod 22lbs/10kg load, głowica kulowa 360°, z płytką do szybkiego rozłączania do Canon, Nikon, Sony,K234A7+BH-28L (S210)

4.9 71 71 Opinii KF09.087V3
ekskluzywna
W magazynie
 • days
 • :
 • :
 • :
399,0 zł 729,0 zł 45% OFF W tym VAT
darmowa wysyłka do Polska
Producent: K&F Concept
 • Kupuj K&F Concept 78"/200cm aluminiowy statyw do aparatu kompaktowy przenośny statyw fotograficzny vlog monopod 22lbs/10kg load, głowica kulowa 360°, z płytką do szybkiego rozłączania do canon, nikon, sony,k234a7+bh-28l (s210) online, darmowa wysyłka do Polska, 30 dni gwarancja zwrotu pieniędzy.
 • KF09.087V3
 • Kod produktu: KF09.087V3
 • 399
Bezpieczna transakcja
30-dniowy zwrot lub wymiana

Wiele opcji płatności:

Gwarancja jakości

Produkty Kentfaith są objęte [Gwarancją jakości]. Jeśli zakupiony przedmiot ma problemy z jakością lub problemy spowodowane przez osoby niebędące użytkownikami i jest objęty „Gwarancją jakości”, Kentfaith zapewni kompleksową obsługę posprzedażną.

Brak powodu powrotu

Aby poprawić wrażenia z zakupów w Kentfaith, zakupione przedmioty (co nie dotyczy prezentów) mogą zostać zwrócone w celu uzyskania zwrotu pieniędzy bez powodu (takich jak niechęć, zły zakup i inne problemy z jakością niezwiązane z produktem).

Cechy
 • * 【Stabilny i regulowany】statyw fotograficzny jest wykonany ze stopu aluminium, dzięki czemu jest wytrzymały. Wysokość robocza statywu można ustawić w kilka sekund z 55 cm na 200 cm. Statyw jednonożny można ustawić w zakresie od 85 cm do 205 cm, również jako kijek do wędrówek. Różne wysokości statywu mogą zaspokoić różne potrzeby nagrywania. Statyw do aparatu K&F S210 jest dobrym pomocnikiem przy wykonywaniu zdjęć na zewnątrz.
 • * 【Panoramiczna głowica kulowa 360°】głowica kulowa ze skalą umożliwia obrót panoramiczny o 360° i optymalne ustawienie w formacie pionowym i poziomym; głowica kulowa o średnicy 28 mm jest bardziej stabilna, a dzięki nowej konstrukcji tłumiącej olej można łatwo przesuwać kamerę w każdej pozycji.
 • * 【Lekki i kompaktowy】Statyw podróżny z głowicą kulową waży tylko 1,44 kg, do transportu nogi statywu można złożyć o 180 stopni, co zmniejsza rozmiar opakowania do zaledwie 46 cm
 • * 【Szybkie zamknięcie】Dzięki zapięciom zatrzaskowym można ją szybko złożyć i zdemontować tylko jedną ręką, dzięki czemu nigdy nie przegapisz specjalnego momentu fotograficznego. i zwolnieniu szybko ustawić kąt trzech nóg statywu.
 • * 【Wszechstronny i zdejmowany szpic】dzięki samoblokującemu się pokrętłu regulacji kąta można szybko ustawić 3 różne kąty 4 nóg statywu poprzez naciśnięcie i zwolnienie. Zdejmowane kolce ze statywu dodatkowo zwiększają stabilność statywu aparatu.
399,0 zł
Shipping
darmowa wysyłka do Polska
Sale
Ponad 2 przedmioty, dodatkowe 18% zniżki
Ponad 3 przedmioty, dodatkowe 19% zniżki
Ponad 4 przedmioty, dodatkowe 20% zniżki
Ponad 6 przedmioty, dodatkowe 22% zniżki
Ponad 8 przedmioty, dodatkowy rabat 25%
Bezpieczna transakcja

Wiele opcji płatności:

Gwarancja jakości

Produkty Kentfaith są objęte [Gwarancją jakości]. Jeśli zakupiony przedmiot ma problemy z jakością lub problemy spowodowane przez osoby niebędące użytkownikami i jest objęty „Gwarancją jakości”, Kentfaith zapewni kompleksową obsługę posprzedażną.

Brak powodu powrotu

Aby poprawić wrażenia z zakupów w Kentfaith, zakupione przedmioty (co nie dotyczy prezentów) mogą zostać zwrócone w celu uzyskania zwrotu pieniędzy bez powodu (takich jak niechęć, zły zakup i inne problemy z jakością niezwiązane z produktem).

Historia Marki
K&F Concept 78-calowy statyw do aparatu
K&F Concept 78-calowy statyw do aparatu
K&F Concept 78-calowy statyw do aparatu
Płyta szybkiego uwalniania Rozmiar płyty to: długość 60mm/2.36 cala, szerokość 37mm/1.45 cala.
Poziomica Poziomica pomaga ocenić poziom i dokładną kompozycję podczas fotografowania.
Szybka blokada nóżek Używając tylko jednej ręki, możesz otworzyć i zamknąć wszystkie przyciski w ciągu kilku sekund.
Blokada kolumny środkowej Potężna siła blokująca sprawia, że ​​jest bardziej stabilny, gdy używasz kolumny środkowej do zwiększenia wysokości.
K&F Concept 78-calowy statyw do aparatu
K&F Concept 78-calowy statyw do aparatu
K&F Concept 78-calowy statyw do aparatu
K&F Concept 78-calowy statyw do aparatu
Recenzje (71)
Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

 • All Reviews
 • Image
 • All Star
  • All Star
  • 5 Star
  • 4 Star
  • 3 Star
  • 2 Star
  • 1 Star
 • Sort by: Most Recent
  • Most Recent
  • Top Rating
4
Dobrego Wyboru
Użyłem tego produktu w domu. Rozwiązanie to jest podobne, jak zwrotność. Umieściłem na Sony A7IV z 28-70. Nigdy nie mój problem. Jest kompatybilny z płytką Peak Design Capture. Rozwiązanie też jest możliwe, jeśli wystąpią problemy (nawet przez kilka chwil). Przegubowa głowa jest dobra, spełniła swoje zadanie. Ale po uszczypnięciu kamer powyżej, jeśli zmienisz kąt, nie zobaczysz już bańki poziomu. Inna sprawa, główny pręt jest podniesiony zbyt wysoko, pojawia się trochę wibracji, dlatego jest to zdalne lub opóźnione strzelanie. Jedyna wada, którą bym powiedział.
Dobrego Wyboru
04.09.2023
5
Stabilny, praktyczny i praktyczny
Oznacza to, że teleskopu można używać jednoocznie, ale można też używać aparatu do jego fotografowania. W większości przypadków można używać różnych wysokościach i pozycji, akże z pojedynczą nogą (monopod), aby po prostu uzyskać dostęp do fotografii lub jako kij do selfie. Monopod może być używany na dwa różne sposoby i może być używany na różne sposoby, niezależnie od tego, czy jest to mechanizm zintegrowany, czy bardzo prostym i ma regulowaną wysokość. Statyw jest łatwy w montażu i transporcie. Posiada kartę z uniwersalnym gwintem do zwykłego lunety lub zwykłego rodzaju aparatu. Nogi są przedłużone i przytrzymywane za pomocą szybkiego zapięcia na klipsy. Najbardziej podobał mi się, że jest dostępny, dostępny i wysoki. Zawiera również mały haczyk pośrodku, aby móc na nim przyłożyć ciężar, a tym samym wystąpić, szczególnie w wietrznych dniach. Z drugiej strony zwróć uwagę na szczegółowe informacje dotyczące nóg, które dostosowują się do każdego rodzaju terenu, po prostu przykręcając do niego gumę, aby metalowe elementy wyszły, aby dostosować się do nierównego terenu brudu lub kamienia. Istnieje niewielki rząd powszechny, taki sam jak transport, ponieważ po złożeniu około 50 cm zawiera się w transporcie.
Stabilny, praktyczny i praktyczny Stabilny, praktyczny i praktyczny Stabilny, praktyczny i praktyczny
30.08.2023
5
Profesjonalny stojak
Bardzo podstawowa bardzo dobra jakość wykonana ze stopu aluminium i aluminium, dzięki czemu jest wytrzymała i charakterystyczna, a także trwała. Ważne jest, aby każdy miłośnik fotografii mógł mieć zdjęcie, być w stanie dostosowanym do obszaru podparcia aparatu do stop statywu. Aby zapisać wszystkie wymagania, istnieje możliwość regulacji wysokości od 50 cm do 2 mw bezpieczny sposób, a jednocześnie jest w stanie zwolniony i wszystko w kilku sekundach. Do tego dochodzą dwa rzędy wałków, elastyczne i świecące 360-punktowo. Waga podpory nigdy nie przekracza 1,5 kg i jest dobrym plecakiem do przenoszenia. Jest to bardzo dobry standard, bardzo często do fotografii, dwie fotografie sportowe z bardzo wąskim zakresem zoomu. Idealnie nadaje się do Sony Alpha, można także używać urządzenia z dwoma różnymi obiektywami i dwoma lub więcej aparatami, dzięki czemu fotografowanie jest szybkie i łatwe w obsłudze. Każdy bardzo korzystny wynik i wynik obrazu, ponieważ są one stałe i mocne.
Profesjonalny stojak Profesjonalny stojak Profesjonalny stojak
24.08.2023
5
Idealny w tej cenie. Żadnych wad!
Przede wszystkim chcę położyć podwaliny moimi opiniami: jestem bardzo pomocnym narzędziem typu statywów, duże pliki podróżne, podpór flash, do makra. Aby nigdy nie mieć więcej niż 10 modelek na świecie, można to zrobić oczami, ale zdjęciami iskowymi nie można nic zrobić. Jeśli spojrzysz na model, którego szukasz, będziesz mógł go znaleźć w bardzo charakterystycznych cechach/z wartościach, a szczególnie dlatego, że są już BARDZO dobre zwroty przy użyciu tych samych marek K&F. sukces Benro 15 lat temu. wszystko jest rozwiązaniem, aby rozwiązać pakiet w postaci pozostałości. Tak u mojej mamy: 4-sekcyjny aluminiowy stojak plus 2-sekcyjna kolumna centralna. Sekcje stopu są zaciśnięte z tworzywa sztucznego za pomocą wyłącznika motylkowego, co jest ważne, jeśli chodzi o dostęp lub ultraszybką instalację. Znajdziemy przegub kulowy z panoramiczną osią i dotrzemy do głównej Kuli. Można także zastosować instalację ultradźwiękową, maksymalnie wykorzystać jedno i drugie, ale także wykonać pracę ergonomiczną (zapięcie motylkowe, a nie prosty przełącznik antypoślizgowy). Kolejny punkt, który nigdy się nie spodziewałem, howle i który mimo to mile mnie zaskoczył: stopa, która odpada jako monopod, jest BARDZO dobrze zbudowana, z dolną częścią, która mieści się ponad kilka mm, a tym samym zabezpieczona jest więź. Zestaw jest wysoki, BARDZO wysoki, aby uzyskać wydajność, która nie jest oddzielona od każdej sekcji części. To sposób na rozwiązania sztywneści. Dostarczane bezpośrednio lub sztywności, wiedząc, że jest to aluminium... i że w systemie odprowadzania ciepła na częstotliwości jest niższe. I rzeczywiście jest to odczuwalne na ziemi, gdy jest to zasadniczo rozłożone. Z tego powodu, nigdy nie wahaj się, aby uruchomić wysoki, aby opuścić sprzęt. Można to wykorzystać tego stojaku z 1Dx i 200 1.8 bez problemu, nawet umieszczając wszystko w układzie poziomym. Jeśli nie masz wystarczającej wagi, koń będzie ważył mniej niż 4 kg. Dokładnie, jeśli chodzi o ten stojak: jest to dobry sukces w przypadku aluminium, ponieważ mam około 100g podobne oznaczenie jak w przypadku mojego węgla benro C265M8 i który nie występuje tak wysoko. Dodano do tego wartości dobrze skonstruowany futerał (BARDZO dobry punkt! z dobrymi zamkniętymi, wysokiej jakości szwami i przemyślaną rączką i paskami). Szczerze mówiąc, wiele droższych marek też tego nigdy nie robi. Ale hej, not Never Ever idealne od ideału, jak powiedziano, powodując pod uwagę cenę, konieczne było wykonanie koncesji. A dla mnie wystąpiło wystąpienie krótkiego opóźnienia w parkiecie. Wynik? Przy normalnym użytkowaniu minimalna wysokość wynosi około 30 cm. Oczywiście nie jest źle, ale dla każdego, kto chce leżeć na ziemi, zamiast za dużo. Krótko mówiąc, Jeśli chcesz zobaczyć, czego szukasz, zwróć uwagę na cenę wywoławczą! Teraz znajdują się szczególnie na bezpiecznych wyjściach, których nigdy nie będzie obowiązywało podstawowe urządzenie z głowicą kulową wideo... ale czasami statyw może być dostępny przed wystąpieniem sytuacji... a dziesięć modeli dokładnie działa, jeśli jest to wymagane, lekkie, boczne, bardzo duży, nigdy nie zapominając, że używa wyłączników w uniwersalnym standardzie Arca! Gorąco polecam! Zilustrować moje uwagi, dodając małe rozwiązanie tego samego wieczoru podczas pisania mojego testu. W Wydaniu Zdjęć, O ZMROKU ... ten Statyw Uratował mnie Dobrze, Poneważ Niemożliwe Byłoby Wykonanie Tego Obrazu Czapli (Długa Ekspozycja Prawie 2 Drugie Z 1dx+200!) Tak Bardzo Szczęśliwy! I po raz kolejny ta mała nieznana marka ma moim zdaniem więcej przyszłości!
Idealny w tej cenie. Żadnych wad! Idealny w tej cenie. Żadnych wad! Idealny w tej cenie. Żadnych wad! Idealny w tej cenie. Żadnych wad! Idealny w tej cenie. Żadnych wad! Idealny w tej cenie. Żadnych wad! Idealny w tej cenie. Żadnych wad! Idealny w tej cenie. Żadnych wad! Idealny w tej cenie. Żadnych wad! Idealny w tej cenie. Żadnych wad! Idealny w tej cenie. Żadnych wad! Idealny w tej cenie. Żadnych wad! Idealny w tej cenie. Żadnych wad!
19.08.2023
4
Dobry i podstawowy standard, bardzo dobry stosunek jakości do cen
Plus punkty: + Bardzo lekki (nieco poniżej 1,5 kg) + Wszechstronny: 3 radiocje (wysoki stojak, stojak do pionowej fotografii, monopod + solidna konstrukcja (działa po kilku zastosowaniach i demontażu) + Praktyczna platforma szybko z walniania, ze sprytnym składanym mechanizmem do Uruchomienie wkręcania bez użycia narzędzia (tylko) + Wydanie konstrukcji: niezależnie od wysokości ponad 2 m, po złożeniu nie więcej niż 50 cm. + Elegancki projekt + Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry (wystawiony na wysokość 2 m npm i The cena wynosi 100€!) + Głowica montażowa ma poziomicę do regulacji poziomej; i do specjalnego celu, który może znajdować się na poziomie poziomym pod kątem + Torba transportowa jest Wady: - Do użytku na zewnątrz z przejazdi kamerami (np. Pełny format z teleobiektywem lub mostkiem ) i przedłużony głęboko lub (na wysokości) chwiejny: pozycja statyczna jest dobrze utrzymana, ale wrażliwa na wiatr i wstrząsy, wywołana z tego drgania Opcje trwające 1-2 sekundy - This wideo na grania ze skutkiem, Nie emituje się: ma głowica kulowa, ale tylko do regulacji statycznej, bez głowicy głównej, bez towarzyszącej. - Instrukcje obsługi są w jezyku mandaryńskim i angielskim. Angielski jest łatwy do wyjaśnienia, ale nigdy nie jest wszystko wyjaśnione (np. Jak uzyskać dostęp do monopodu). Jedyne, co pomaga, to wideo, które jest powiązane z wizytówką Amazon. Wyniki: Moje zgłoszenie do fotografowania w trybie awaryjnym lub na zewnątrz z możliwością uzyskania wysokości fotografowania lub uruchomienia urządzenia jest bardzo dobry zakup za cenę. Jest nie więcej niż 5 gier, ale nie możesz tego zrobić. Jednak 4 gwiazdki są w pełni zasłużone.
Dobry i podstawowy standard, bardzo dobry stosunek jakości do cen Dobry i podstawowy standard, bardzo dobry stosunek jakości do cen Dobry i podstawowy standard, bardzo dobry stosunek jakości do cen Dobry i podstawowy standard, bardzo dobry stosunek jakości do cen Dobry i podstawowy standard, bardzo dobry stosunek jakości do cen Dobry i podstawowy standard, bardzo dobry stosunek jakości do cen Dobry i podstawowy standard, bardzo dobry stosunek jakości do cen Dobry i podstawowy standard, bardzo dobry stosunek jakości do cen Dobry i podstawowy standard, bardzo dobry stosunek jakości do cen Dobry i podstawowy standard, bardzo dobry stosunek jakości do cen Dobry i podstawowy standard, bardzo dobry stosunek jakości do cen Dobry i podstawowy standard, bardzo dobry stosunek jakości do cen
16.08.2023
5
Znakomity, stabilny i niesamowity w porównaniu z jakością do cen
Jako fotograf krajobrazowy testowałem dziesięć problemów w różnych sytuacjach, szczególnie na szlakach górskich i na dużych wysokościach. Nasza recenzja modelu K&F Concept opiera się na modelu, który można zastosować w 5 obiektach: konstrukcja, stabilność, praktyczność, precyzja, precyzja i precyzja. KONSTRUKCJA: model K&F Concept S210 lub pierwsza wersja, zapewnia ocenę z wysokiej jakości materiałów. W procesie produkcyjnym wykorzystuje się aluminium i występuje wyciek. W głównych zeszłorocznych modelach, które są plastikowe, płytkę mocującą kulkę na głowę, S210 - z główną osobą - ma go w aluminium z literami K i F na górze z miękkij gumy, aby uniknąć ąć zarysowania na spodzie aparatu po zastosowaniu. STABILNOŚĆ: Testowałem dziesięć stojaków w różnych warunkach i na innym terenie, czysto, gorącom. Testowałem go na stromych ścieżkach lub dobrym zboczu, w błotnistym terenie z bardzo poważnym skutkiem trawą, na asfalcie i na ziemi. Test został przeprowadzony przy użyciu odpowiednich warunków wiatru (znalezienie mnie na dużych wysokościach i/lub na zastosowaniach górskich, które są nadal bardzo otwarte). Przy wszystkich aresztach kontrolnych S210 nigdy nie wykryj oznakowania. Testowany nawet podczas przedłużenia ekspozycji, dodatkowy plik nie zawiera żadnych dodatkowych danych. WYGODA: dziesięć wsporników jest wyposażonych w systemy odblokowywania sekcji, które są niezwykle praktyczne. W rzeczywistości w ciągu kilku sekund można odblokować wszystkie 4 sekcje, które są dostępne w dziesięciu standardowych. Dźwignia do odblokowywania i blokowania głowicy kulowej - ta ostatnia lub 28 mm - to bardzo uniwersalne w uchwycie i końcowe w następstwie, podobnie jak ta do obracania całej głowicy. Każda blokada systemu jest bardzo mocna i bezpieczna. Możliwość odłączenia elementów, a tym samym umieszczenia urządzenia bardzo blisko zieemi, jest bardzo charakterystyczna, szczególnie dla tych, którzy wystąpią makrofotografieię i rośliny. Z monopodu można też uzyskać monopod, można go też wykorzystać jako drążek, można to zrobić własnymi rękami, można to też zrobić z lekką stabilizacją statywu. KOMPAKTOWOŚĆ: przy 49 cm całkowitych wymiarów po zamknięciu modelu dziesięć naprawdę uniwersalnych kompromisów dla osób poszukujących solidnego i ostatecznego statywu lub najwyższej wysokości - S210, z całkowitą uniesioną kolum ną środkową, osiągającą 200 cm - ale łatwą w transporcie waży tylko 1,4 kg . DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY: Na pierwszym rzutu ok widać obecność wirusa lub szczegóły, z jaką K&F Concept podlega ten przepis. Wybór kolorów, czarny i pomarańczowy, jest bardzo elegancki, a drobne szczegóły, takie jak gumy na aluminium, które przypominają istnienie dostawcy, gumy, które są zablokowane i odłączone drugą część środkowej kolumny, numer modelu w mye kki uchwyt na jednej z nóg okazują się naprawdę praktyczne, zarówno w dotyku, jak iz estetycznego punktu widzenia. gorąco polecam dziesięć podstawowych lub powiązanych jakości do cen do: - tych, którzy otrzymali doskonałego kompromisu między solidnością/stabilnością i zwartością/lekkością; - tym, którzy podlegają przepisom wykonawczym; - tych, którzy otrzymują dostęp do produktu, nigdy nie są dostępni w stopniu niedostępnym dla produktu.
Znakomity, stabilny i niesamowity w porównaniu z jakością do cen Znakomity, stabilny i niesamowity w porównaniu z jakością do cen Znakomity, stabilny i niesamowity w porównaniu z jakością do cen
05.08.2023
5
Profesjonalny stojak, bardzo lekki i charakterystyczny.
Pierwszą cechą, która wyróżnia się tym, jest to, że jest to możliwe lub wykorzystuje materiały i małą torbę do przenoszenia. Jeśli chcesz dobrze wyglądać, będziesz mógł go używać solidnie iw najmniejszym stopniu. Po drugie, ultralekka waga jest imponująca, ale aspiruje do zaufania i jest solidna. Statyw składa się, odwracając nogi do gory i odsuwając kolumnę, zapewniając minimalną przestrzeń. Wygląd stojaka jest bardzo nowoczesny, czarno-czerwony w prosty sposób. Zatrzymaj bardzo łatwo blokowane dzięki małemu czerwonemu elementom do pchania i blokowaniu pod przystosowanym kątem. Nogi funkcji na stabilizację na wszystkich terenach dzięki kolcom, które zapadają się na ziemię lub pochodząm z czapkom w zasięgu terenu. Sprytny. Bardzo lekką i wytłoczoną tacę K&F można łatwo podłączyć do etui, wraz z poziomką. Mały minus, nigdy nie do szybkiego koncertu, ale napina się kołem, ale nadal jest bardzo szybki. Dąży do pewności siebie: nawet przy FF w tekście z praktycznego teleobiektywu koło napinające, które nigdy nie poruszają się tobą. Budowa jest bardzo stabilna. Kolumnę częściej niż rzadziej, ale można jej używać także na poziomie gruntu. Sprytnym punktem jest to, że stopę można bardzo łatwo rozwiązać w monopodzie. wspornik statyw ten ma być skalowalny (statyw, monopod) i bardzo nowoczesny. Bardzo zauważalna jest jego lekkość bez narażania sprzętu. Łączniki są mocne i stabilne. Wielki fotografów to idealne towarzyszem lub maksymalna wysokość 2M, przy czym jest to rzadkością. Krótko mówiąc, dlaj przestrzeni, przykładowego trzymania, zasady trwałości, wysokiej jakości materiałów, nie wahaj się dłużej, dziesięć podstawowych jest stworzonych dla Ciebie.
Profesjonalny stojak, bardzo lekki i charakterystyczny. Profesjonalny stojak, bardzo lekki i charakterystyczny. Profesjonalny stojak, bardzo lekki i charakterystyczny. Profesjonalny stojak, bardzo lekki i charakterystyczny. Profesjonalny stojak, bardzo lekki i charakterystyczny. Profesjonalny stojak, bardzo lekki i charakterystyczny. Profesjonalny stojak, bardzo lekki i charakterystyczny.
09.07.2023
5
Każdy sygnał radiowy ma bardzo dźwięk i dwa różne sygnały bezprzewodowe, które są takie same jak system.
KONSTRUKCJA I MATERIAŁ Statyw jest o różnej wielkości, ponieważ nogi i kolumna nie są zbyt wysokie, osiągając 46 cm po złożeniu, ale po rozłożeniu jest jednym z wymienionych, osiągając 2 metry wysokości, co jest naprawdę niesamowite, uwzględniając pod uwagę jego rozmiar. Stabilność maleje subtelnie wraz ze wzrostem wysokości, co jest normalne, ponieważ nigdy nie jest to poziome lub grubech przekrojach i nie jest lekkie (1,44 kg), as w wietrznych warunkach lub niestabilnym warunkach, lepiej jest pracować z nim na wysoko ści 1 i pół metra lub mniej . Każdy materiał wykonany jest z metalu, kolumna i dwa pozostałe są wykonane z aluminium, kamienie są wykonane z dwóch różnych materiałów, a materiał jest również łamany ce z klipsami na nogi. Oprócz tego, że znajduje się pojemnik, ma odpowiedni rozmiar, nie jest ani duży, ani mały, a rozwiązanie jest idealne po złożeniu. Może mi się podoba, ponieważ ma wyściółkę. RÓŻNE CZĘŚCI I DZIAŁANIE Nogi mają 3 sekcje w systemie blokowania zacisku, który umożliwia szybkie złożenie lub przedłużenie. Istnieje również możliwość ustawienia ustawienia w 3 krokach, podczas gdy środkowa kolumna wykorzystuje dwa obrotowe zamki, które są dostarczane podczas regulacji. Z drugiej strony przegub kulowy można odkręcić i zastosować w inny sposób, sposób, w jaki jego użycie wydaje się mi się najlepszym rozwiązaniem, ponieważ pokrętła nigdy nie wybrzusza się i włącza bardzo drobne/płynne urządzenie poziome w p ionowe. Jeśli nadal tam będziesz, będziesz mógł zobaczyć monopod i kolumnę (śrubę, której głębokość ma zawiesić ciężar) oraz większą wysokość. FAVOURS + Jakość konstrukcji. + Wszechstronność (statyw + monopod) +wysokość 2 metry. + Rozmiar uniwersalny (46 cm). + Funkcjonowanie i jakość rzepki. + Wyściełana torba do przenoszenia. MINUSY - Blokowanie nóg za pomocą zacisków, bardzo praktyczne, choć nigdy najbardziej ekstremalne w przedłużeniu perspektywy. INNE ASPEKTY * Możliwość zawieszenia ciężaru na funkcjonalności kolumny dla większej stabilności. * rzepkę, przełożenie stopóp i haczyk kolumnę można odkręcić i zmienić. * rzepka ma kompas, coś niezbędnego, aby móc ją wyśrodkować.
Każdy sygnał radiowy ma bardzo dźwięk i dwa różne sygnały bezprzewodowe, które są takie same jak system. Każdy sygnał radiowy ma bardzo dźwięk i dwa różne sygnały bezprzewodowe, które są takie same jak system. Każdy sygnał radiowy ma bardzo dźwięk i dwa różne sygnały bezprzewodowe, które są takie same jak system. Każdy sygnał radiowy ma bardzo dźwięk i dwa różne sygnały bezprzewodowe, które są takie same jak system. Każdy sygnał radiowy ma bardzo dźwięk i dwa różne sygnały bezprzewodowe, które są takie same jak system. Każdy sygnał radiowy ma bardzo dźwięk i dwa różne sygnały bezprzewodowe, które są takie same jak system. Każdy sygnał radiowy ma bardzo dźwięk i dwa różne sygnały bezprzewodowe, które są takie same jak system. Każdy sygnał radiowy ma bardzo dźwięk i dwa różne sygnały bezprzewodowe, które są takie same jak system.
08.07.2023
5
Wysokiej jakości profesjonalny stojak
Po złamaniu źródła sygnału, który może być podłączony i podłączony do najbardziej zaawansowanego oprogramowania, które jest na nim skonfigurowane, ma wartość. Produkt wykonany jest z wielu materiałów, metalu i części, i składa się z dwóch różnych plastikowych elementów w postaci klipsów i części. Jeśli chcesz zobaczyć coś takiego, będziesz mógł zobaczyć, czego szukasz i będziesz mógł użyć reflektora, i będziesz mógł zobaczyć to ponownie w odniesieniu do wagi, nawet gdyby nigdy nie istniałem testy. Nogi są oddalone o 3 długości, a tułów o dwie, dzięki czemu można go stosować w wielu sytuacjach, akże wygodnie zarządzane. W większości przypadków trzeba korzystać z monopodu, ale można go także umieścić w elemencie centralnym. Mocowanie kamer do części, która sprawia, że ​​ten produkt jest naprawdę profesjonalny, może być urządzeniem do szybkiego modelu, czyli podstawą, która jest przykręcona pod kamerą i napinaną aplikacją, dzięki czemu maszyna może być bardzo szy bko stosowana, a na niej się znajdują mały poziom bąbelków reguluje horyzont. Będziesz miał okazję dobrze przyjrzeć się kamerze z dużym widokiem na miejsce, a potem będziesz miał okazję to zobaczyć. Ostatnim klejnotem jest możliwość zdalnego wyłączenia pod kulą, która pozwala na ustawienie kamery na horyzoncie, obracając ją wokół własnej osi. Wszystko jest regulowane przez nacięcie, dzięki czemu można zapamiętać ustawienia do replikacji. Statyw jest wyposażony w dołączony do niego pasek do przenoszenia oraz dostępną reczną zawierającą pasek na ramieniu oraz kilka kluczy nasadowych i śrubę jako zamiennik. Chociaż istnieje zapotrzebowanie na moc, produkt nigdy nie jest wykonany z materiałów o mocnej konstrukcji i długim kiju.
Wysokiej jakości profesjonalny stojak Wysokiej jakości profesjonalny stojak Wysokiej jakości profesjonalny stojak Wysokiej jakości profesjonalny stojak
07.05.2023
5
Super stojak, który jest przyzwoity rozmiar, jeśli chcesz odwiedzić gości w miejscach
Mam tylko mały ślad do tej pory, ale ma tylko pewne „zasięg” i można nim nagrać lub nagrać mniejsze rzeczy. Ponieważ sam nie jestem ekspertem, dostępnym na niektóre rzeczy, a szczególny kolor stojaka i rozmiar zbliżony do mnie. Więc teraz obciążeniem podlegającym zasadu. Produkt dostępny, który może być bardzo pomocny w transporcie. + Statyw, który składa się w sobie i może być łatwo przenoszony w szylkretowej + Może być rzeczy do 10 kg luźno + Można zdefiniować długość od 55 cm do 200 cm iz urządzenia lub innych + Torba jest dołą Mieszkanie znajduje się w Innych. + Co roku możesz to zrobić, możesz to zrobić w krótkim czasie, możesz to zrobić zanim wejdziesz na poziom nie-prostym. +/- Nigdy nie jest to hobby fotografa, nigdy nie lubiłem tego, jest to obowiązkowy przepis, ale według moich standardów spełniających moje wymagania i jest to łatwe do przechowywania, rozpakowywania i transportu. Nigdy nie lubię narzekać. Naprawdę jest ograniczony, który może być od małego do bocznego. Dobra alternatywa dla męskiego statywu, którego zawsze używałeś do moich filmów lub zdjęć.
Super stojak, który jest przyzwoity rozmiar, jeśli chcesz odwiedzić gości w miejscach Super stojak, który jest przyzwoity rozmiar, jeśli chcesz odwiedzić gości w miejscach Super stojak, który jest przyzwoity rozmiar, jeśli chcesz odwiedzić gości w miejscach Super stojak, który jest przyzwoity rozmiar, jeśli chcesz odwiedzić gości w miejscach Super stojak, który jest przyzwoity rozmiar, jeśli chcesz odwiedzić gości w miejscach Super stojak, który jest przyzwoity rozmiar, jeśli chcesz odwiedzić gości w miejscach Super stojak, który jest przyzwoity rozmiar, jeśli chcesz odwiedzić gości w miejscach Super stojak, który jest przyzwoity rozmiar, jeśli chcesz odwiedzić gości w miejscach Super stojak, który jest przyzwoity rozmiar, jeśli chcesz odwiedzić gości w miejscach Super stojak, który jest przyzwoity rozmiar, jeśli chcesz odwiedzić gości w miejscach
28.04.2023
FAQs
Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

A
Sposób montażu kolumny środkowej opisano na poniższym filmie https://youtu.be/3BvJKWNElRg. 
Show More
A
Jest to standardowa płyta szybkiego zwalniania, a każda standardowa płyta szybkiego zwalniania pasuje do statywu 
Show More
A
Dopóki projektor lub go pro ma mocowanie śrubowe 1/4, można go używać ze statywem. 
Show More
A
Jak zamontować system blokady stóp, można zobaczyć na tym filmie https://youtu.be/jZb6Fn6T_u0. 
Show More
Specyfikacja
Statywy Ogólne
ObciążEnie 10kg/22.05lbs
Maksymalna Wysokość Robocza 1990mm/78.3"
Maks. Wysokość Bez Kolumny Centralnej 1400mm/55.12"
Minimalna Wysokość Robocza 580mm/22.83"
DłUgość Po ZłOżEniu 480mm/18.90"
Waga 1440g/3.17lbs
MateriałY Magnalium Alloy
GłOwica Kulowa Ball Head
Kolor Orange/Black
Poziomica PęCherzykowa
Nogi Statywu
Typ Blokady Nóg Quick Flip Lock
Pozycje Nóg
NiezależNY Rozstaw Nóg
Sekcje Nóg 4
ŚRednica Nóg 14-23mm/0.55-0.91"
Cechy Stóp Możliwość odwrócenia o 180° i złożenia
Kolumna Centralna Statywu
Cechy Kolumny ŚRodkowej Transverse Center Column, Center Column Inversion
Sekcje Kolumny ŚRodkowej 2
Najlepiej sprzedające się produkty