67mm Filtr CPL & ND2 - ND32, 2in1, NANO-X Seria

4.9 72 72 Opinii KF01.1085
W magazynie
Na sprzedaż
289 zł 396 zł W tym VAT
kup 2+ produkty, więcej 5% rabatu
darmowa wysyłka do Polska
Producent: K&F Concept
 • Kupuj K&F Concept 67mm filtr cpl & nd2 - nd32, 2in1, nano-x seria online, darmowa wysyłka do Polska, 30 dni gwarancja zwrotu pieniędzy.
 • KF01.1085
 • Kod produktu: KF01.1085
 • 289
kup 2+ produkty, więcej 5% rabatu
Bezpieczna transakcja
30-dniowy zwrot lub wymiana

Wiele opcji płatności:

Gwarancja jakości

Produkty Kentfaith są objęte [Gwarancją jakości]. Jeśli zakupiony przedmiot ma problemy z jakością lub problemy spowodowane przez osoby niebędące użytkownikami i jest objęty „Gwarancją jakości”, Kentfaith zapewni kompleksową obsługę posprzedażną.

Brak powodu powrotu

Aby poprawić wrażenia z zakupów w Kentfaith, zakupione przedmioty (co nie dotyczy prezentów) mogą zostać zwrócone w celu uzyskania zwrotu pieniędzy bez powodu (takich jak niechęć, zły zakup i inne problemy z jakością niezwiązane z produktem).

Cechy
 • * 【Filtr ND i CPL 2 w 1】Jeden filtr ma zarówno funkcję CPL, jak i zmienną funkcję filtra ND, oszczędzaj czas na wymianę dwóch filtrów; może nie tylko zmniejszyć ilość światła wpadającego do obiektywu, ale także przyciemnić niebo, jednocześnie zarządzając odbiciami.
 • * 【Brak krzyżyka „X” na obrazach】 Pożegnaj się z krzyżem „X” na obrazach, K&F wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, dzięki której pożegnasz się z tym powszechnym problemem z obiektywami szerokokątnymi i zmiennymi filtrami ND.
 • * 【Materiał】 Wykonane przez ukończone profesjonalne okulary optyczne, wielowarstwowa powłoka, przepuszcza tylko 0,7% światła i wodoodporny, odporny na zarysowania, który może chronić cenny obiektyw.
 • * 【Ramki filtrów】 Ramki filtrów wykonane ze stopu aluminium, ząbkowana konstrukcja krawędzi ramy ułatwia instalację. Na ramie znajduje się 5 znaków od Min do ND32. Wygodne jest upewnienie się, że filtr ND się zatrzymuje.
 • * 【Uwaga】 Przed złożeniem zamówienia sprawdź rozmiar gwintu obiektywu aparatu (zwykle oznaczony gdzieś na tubusie obiektywu lub wydrukowany pod pokrywą obiektywu). Numer jest zawsze poprzedzony symbolem „ø” (średnica).
289 zł
Shipping
darmowa wysyłka do Polska
Sale
kup 2+ produkty, więcej 5% rabatu
Bezpieczna transakcja

Wiele opcji płatności:

Gwarancja jakości

Produkty Kentfaith są objęte [Gwarancją jakości]. Jeśli zakupiony przedmiot ma problemy z jakością lub problemy spowodowane przez osoby niebędące użytkownikami i jest objęty „Gwarancją jakości”, Kentfaith zapewni kompleksową obsługę posprzedażną.

Brak powodu powrotu

Aby poprawić wrażenia z zakupów w Kentfaith, zakupione przedmioty (co nie dotyczy prezentów) mogą zostać zwrócone w celu uzyskania zwrotu pieniędzy bez powodu (takich jak niechęć, zły zakup i inne problemy z jakością niezwiązane z produktem).

Historia Marki
1
Comparison
Rating 72 reviews. 30 reviews. 55 reviews. 27 reviews. 36 reviews. 55 reviews.
Price 289 zł 387 zł 267 zł 294 zł 258 zł 267 zł 258 zł
Model KF01.1085 KF01.1813 KF01.1061 KF01.1851 KF01.1463 KF01.1077
Rozmiar
67mm 67mm 67mm
Funkcja
Remove glare/No X cross/ Light reduction effect Delikatne podkreślenie/Nie X krzyżyk/Efektywność R No X cross/Light reduction effect 1 Second Switch/Nie X krzyżyk/Efektywność Redukcji Light reduction effect No X cross/Light reduction effect
Zalecane Sceny
Video Shooting/ Landscape Photography KRęCenie Filmów/ Landscape& Potrait Photograhy Video Shooting/Landscape Photography Wideofilmowanie/Fotografowanie Krajobrazu Video Shooting/Landscape Photography Video Shooting/Landscape Photography
Seria
Nano-X series Seria Nano-X Nano-X series Seria Nano-X Nano-X series Nano-X series
Zatrzymuje
0.3 to 1.5(1 to 5 Stops) 0.3 to 1.5(1-5 przystanków) 0.3 to 1.5(1 to 5 Stops) 0.3 to 1.5(1-5 przystanków) 0.3 to 2.7(1 to 9 Stops) 0.9 to 2.1(3 to 7 Stops)
Materiał Filtracyjny
Japanese AGC Glass Szkło Japońskie AGC Japanese AGC Glass Szkło Japońskie AGC Japanese AGC Glass Japanese AGC Glass
Multi-Coating
28 layers 28 28 layers 28 28 layers 28 layers
Wodoodporna
Odporna NA Zarysowania
Hd
Transmitancja
Antyrefleksyjna
Wzór
Grubość Filtra
9.3mm 7.3mm 7.3mm
KształT
Circle Circle Circle
Materiał PierśCienia
Aviation aluminum alloy Aviation aluminum alloy Aviation aluminum alloy
Recenzje (72)
Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

 • All Reviews
 • Image
 • All Star
  • All Star
  • 5 Star
  • 4 Star
  • 3 Star
  • 2 Star
  • 1 Star
 • Sort by: Most Recent
  • Most Recent
  • Top Rating
5
NAJLEPSZE szyby samochodowe!
Kupiłem jeden z tych filtrów, aby spróbować, ponieważ byłem zmęczony układaniem stałego filtra ND i CPL. Zakochałem się w wynikach i kupiłem 4 kolejne w różnych rozmiarach gwintów filtrów, więc wszystkie moje obiektywy miały jeden z tych filtrów CPL + VND dostępny bez potrzeby stosowania pierścienia podwyższającego. W 100% warto zainwestować w zdjęcia i filmy samochodów lub naprawdę wszystko, co zyska na tym poziomie kontroli nad ND i CPL w tym samym czasie. Używam jednego z tych filtrów na dosłownie każdym zdjęciu w plenerze w ciągu dnia, a nie KAŻDYM BEZ WAD. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo dobrych rzeczy o tych filtrach dla mojej pracy!!! & tak, za wszystkie filtry zapłaciłem z własnej kieszeni, nie sponsorowane.
NAJLEPSZE szyby samochodowe! NAJLEPSZE szyby samochodowe! NAJLEPSZE szyby samochodowe! NAJLEPSZE szyby samochodowe! NAJLEPSZE szyby samochodowe!
05.04.2023
5
Całkiem niezły filtr ND i CPL dla Mikro Cztery Trzecie
Bardzo miło jest móc regulować zarówno ND, jak i CPL z jednego filtra. Należy jednak zachować ostrożność, ponieważ regulacja filtra ND może również spowodować przypadkowe obrócenie filtra i niezamierzoną regulację CPL. Funkcjonalność super na moim Panasonicu GH6! Pokrywka obiektywu GH6 działa tam, ale nie ma wiele do złapania. Polecam dekielek na obiektyw 67mm
29.03.2023
5
Doskonała jakość i funkcjonalność jak na podwójny i zmienny Filtruj
Ten filtr jest świetny, jeśli chcesz mieć wygodę podwójnego filtra (CPL i ND) oraz bezstopniowego filtra ND. To działało idealnie. Należy jednak pamiętać, że ze względu na fizyczną budowę obiektywu regulacja jest nieco trudniejsza, ale nie jest to problem konstrukcji ani tej firmy. Taka jest natura takich filtrów kombinowanych. Należy również pamiętać, że ten filtr jest oczywiście dwa razy cięższy niż oddzielny filtr używany indywidualnie. Oznacza to, że wyważenie obiektywu na smartfonie może być nieco trudniejsze podczas korzystania z gimbala. Nadal mogłem używać ciężarków offsetowych na moim gimbalu.
26.03.2023
5
Hochwertiges Gehäuse. ND+ Polarisationsfilter funktioniert außergewöhnlich gut.
52mm ND2-ND32 (1-5 stopni) Zmienny filtr ND i filtr polaryzacyjny CPL 2 w 1 dla obiektywu aparatu. Czy mogę o tym powiedzieć? Niezwykłe. Możliwość jednoczesnej regulacji filtra ND i polaryzacji bez wymiany filtrów jest bardzo przydatna. Szybkie korekty mogą zaważyć na uzyskaniu idealnego ujęcia w danej chwili lub idealnego panoramowania wideo. Mam Sony ZV-1 z adapterem 52 mm do obiektywu i wkręca się płynnie i płynnie bez żadnych problemów. Chociaż mój aparat jest wyposażony we wbudowany filtr ND. K&F idzie jeszcze dalej, zapewniając większą kontrolę nad tym, ile światła zbiera mój aparat. Aspekt polaryzacji K&F dodatkowo poprawia jakość obrazu.
Hochwertiges Gehäuse. ND+ Polarisationsfilter funktioniert außergewöhnlich gut. Hochwertiges Gehäuse. ND+ Polarisationsfilter funktioniert außergewöhnlich gut.
26.03.2023
5
Poza oczekiwaniami! Wysokiej jakości szkło.
Moje pole wyboru na Polar Pro lub K&F. Cóż, teraz znam odpowiedź! Ten filtr przekracza moje oczekiwania! Wysokiej jakości przetwarzanie to PRO. Przekonasz się o tym, kiedy użyjesz tego Filtruj na swoim obiektywie, w końcu nie potrzebuję dwóch osobnych filtrów ustawionych jeden na drugim. Od dziś przestałem kupować tanie filtry, zwłaszcza jeśli masz kredyt, który kosztuje ponad 1000 zł. Firma K&F wykonała tutaj świetną robotę, a za tę cenę jest fantastyczna!
18.03.2023
5
Środek do czyszczenia filtrów i Bardziej niezawodny
Plusy: Świetne opakowanie, czyste szkło, brak przesunięć kolorów. oszczędza dużo czasu na biegu i strzelaniu. zwłaszcza z gimbalami Wady: wymaga praktyki, aby obrócić go jedną ręką. Pamiętaj tylko, aby wyłączyć silniki gimbala przed obróceniem filtra, w przeciwnym razie możesz uszkodzić silniki gimbala.
14.03.2023
4
Bardzo dobry filtr!
Zawsze miałem problem z sytuacjami, w których chciałbym móc użyć mojego zmiennego filtra ND z moim filtrem polaryzacyjnym, co wcześniej było niemożliwe. Ten filtr rozwiązuje mój problem z naprawdę dobrą jakością obrazu.
13.03.2023
5
Działa świetnie, kapelusz „X”
Używam go głównie do filmów, ale świetnie sprawdza się również w przypadku obrazów; To gracz zespołowy z adapterami pierścieniowymi i soczewkami.
12.03.2023
5
Dobra jakość wykonania
ND działa niesamowicie na pierwszy rzut oka. Trzeba będzie przeprowadzić więcej testów w terenie, aby zobaczyć coś jeszcze, ale po przyjeździe wygląda fantastycznie. Nie jest to też duża zmiana koloru
10.03.2023
5
Koncepcja firmy Great K&F
Firma KF stworzyła kilka świetnych produktów, w tym produkowany przez siebie Filtr. Z filtrami nie miałem żadnych problemów, a wszystkie są wykonane z wysokiej jakości szkła i metalowego korpusu. Używanie tego jednego filtra oszczędza kłopotów związanych z noszeniem zarówno filtra ND, jak i filtra polaryzacyjnego. Teraz możesz go nosić.
09.03.2023
Galeria

These images belong to K&F Concept end users.

FAQs
Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

There are no faqs for this product.

Wideo
How to remove CPL filter from a lens
KF01.1088
Specyfikacja
Filtr
Odbicie 0.2%
Rozmiar 67mm
Funkcja Remove glare/No X cross/ Light reduction effect
Zalecane Sceny Video Shooting/ Landscape Photography
Seria Nano-X series
Zatrzymuje 0.3 to 1.5(1 to 5 Stops)
Materiał Filtracyjny Japanese AGC Glass
Multi-Coating 28 layers
Wodoodporna
Odporna NA Zarysowania
Hd
Transmitancja
Antyrefleksyjna
Wzór
Grubość Filtra 9.3mm
KształT Circle
Materiał PierśCienia Aviation aluminum alloy