10,1-calowy wyświetlacz IPS o wysokiej rozdzielczości Cyfrowy mikroskopowy HDMI HDMI, powiększenie 10-1600, HDMI na ekranie, z bezprzewodowym pilotem na podczerwień, moduł z PC

4.8 28 28 Opinii GW45.0075
ekskluzywna
W magazynie
 • days
 • :
 • :
 • :
871,6 zł 1112,4 zł 21% OFF W tym VAT
darmowa wysyłka do Polska
 • Producent: K&F Concept
 • Kupuj K&F Concept 10,1-calowy wyświetlacz ips o wysokiej rozdzielczości cyfrowy mikroskopowy hdmi hdmi, powiększenie 10-1600, hdmi na ekranie, z bezprzewodowym pilotem na podczerwień, moduł z pc online, darmowa wysyłka do Polska, 30 dni gwarancja zwrotu pieniędzy.
 • GW45.0075
 • Kod produktu: GW45.0075
 • 871.6
Bezpieczna transakcja
30-dniowy zwrot lub wymiana

Wiele opcji płatności:

Gwarancja jakości

Produkty Kentfaith są objęte [Gwarancją jakości]. Jeśli zakupiony przedmiot ma problemy z jakością lub problemy spowodowane przez osoby niebędące użytkownikami i jest objęty „Gwarancją jakości”, Kentfaith zapewni kompleksową obsługę posprzedażną.

Brak powodu powrotu

Aby poprawić wrażenia z zakupów w Kentfaith, zakupione przedmioty (co nie dotyczy prezentów) mogą zostać zwrócone w celu uzyskania zwrotu pieniędzy bez powodu (takich jak niechęć, zły zakup i inne problemy z jakością niezwiązane z produktem).

Cechy
 • * 10,1-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości: Ten mikroskop cyfrowy ma 10,1-calowy ekran IPS o wysokiej rozdzielczości 1024x600 i wszystkie 500cd/m2. Prezentuje mikroskopijne obrazy i filmy o wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu drobne szczegóły i małe struktury są szczegółowe. Duża powierzchnia 8,8 x 4,9 cali (223 x 125 mm) umożliwia natychmiastowe monitorowanie i wykrywanie obrazu, dzięki czemu dokładnie monitoruje się, spawanie i inne zadania są główne;
 • * Powiększenie 50X-1600X: Ten mikroskop monety ma zakres powiększenia od 50X do 1600X, co pozwala na powiększenie obrazów w celu zbadania małych subskrypcji. Ramka jest krystalicznie czysta i bardzo zarejestrowana na koncie monetarnym, prowadząc badania roślin, korzystanie z zasobów, utrzymanie obwodów itp;
 • * Sterowanie z wyjściam PC i HDMI na ekranie: Mikroskopy można podłączyć do komputera, aby uzyskać dodatkowe widoki, rozszerzyć i zwiększyć jakość obrazów i filmów w celu dostępu do dostępu i analizy danych. Obsługuje systemy Windows 7 i powyżej, MacOS 10.5 i powyżej. Plug and Play, nie trzeba pobierać dodatkowego oprogramowania. Obsługa wyjścia HDMI na tym samym ekranie, dodatkowy ekran ekranu, obsługa wielu osób oglądających jednocześnie, dostępna do udostępnienia;
 • * Fotografia i rejestrowanie wideo: Ten mikroskopowy może powiększyć obrazy, ułatwiając przeglądanie danych małych obiektów. Poza tym przechwytywanie obrazów mikroskopowych i plików wideo w czasie gniazda, ukryte szczegóły do ​​ujawnienia udostępniania współpracowników, studentów lub innych. Dzięki 2 milionom pikseli, rozdzielczości wideo 1080P i rozdzielczości zdjęć 1920x1080, dostępne są łatwo dostępne obrazy i filmy za pomocą kart pamięci 32GB;
 • * Wygodne i przemyślane szczegóły: lotniczy klucz ze stopu aluminium może mieć wysokość i kąt, położony stabilną i charakterystyczną obserwację obiektu. Dzięki 8-diodom LED i 2-elastycznym światłom bocznym można łatwo zastosować oświetlenie i cienie, aby monitorować szczegóły obiektów w różnych środowiskach.
871,6 zł
Shipping
darmowa wysyłka do Polska
Sale
Ponad 2 przedmioty, dodatkowe 16% zniżki Ponad 3 przedmioty, dodatkowe 18% zniżki Ponad 4 przedmioty, dodatkowe 20% zniżki Ponad 6 przedmiotów, dodatkowe 22% zniżki Ponad 8 produktów, dodatkowy rabat 25%
Bezpieczna transakcja

Wiele opcji płatności:

Gwarancja jakości

Produkty Kentfaith są objęte [Gwarancją jakości]. Jeśli zakupiony przedmiot ma problemy z jakością lub problemy spowodowane przez osoby niebędące użytkownikami i jest objęty „Gwarancją jakości”, Kentfaith zapewni kompleksową obsługę posprzedażną.

Brak powodu powrotu

Aby poprawić wrażenia z zakupów w Kentfaith, zakupione przedmioty (co nie dotyczy prezentów) mogą zostać zwrócone w celu uzyskania zwrotu pieniędzy bez powodu (takich jak niechęć, zły zakup i inne problemy z jakością niezwiązane z produktem).

skanowanie mikroskopu elektronowego
10-calowy mikroskop cyfrowy IPS: łatwa obserwacja, przechowywanie i analiza
Ten mikroskop cyfrowy wyświetla obrazy i filmy mikroskopowe o wysokiej rozdzielczości, zapewniając wyraźną widoczność drobnych szczegółów i drobnych struktur. Duży obszar wyświetlania umożliwia natychmiastowe przeglądanie i łatwą regulację obrazu. Ekran można obracać w celu łatwej regulacji kąta widzenia.
mikroskopowe zapalenie jelita grubego
REGULOWANE POWIĘKSZENIA 50X-1600X
Ten mikroskop monetowy umożliwia powiększanie obrazów w celu zbadania drobnych szczegółów. Dostosowując powiększenie, możesz kontrolować klarowność obrazu, dzięki czemu zarówno kontury, jak i szczegóły są wyraźnie widoczne, co pozwala na precyzyjne obserwacje monet, badania roślin, identyfikację biżuterii i inne zadania.
oznaczony mikroskopem
PODŁĄCZ DO KOMPUTERA, ABY WYŚWIETLAĆ NA DWÓCH EKRANACH
Lupę do monet można podłączyć do komputera, aby uzyskać powiększony widok, wyświetlając większe obrazy i filmy, co ułatwia udostępnianie i analizę danych. Obsługuje systemy Windows 7/8.1/10 i MacOS 10.5 i nowsze. Podłącz i graj. Można go także podłączyć do dowolnego telewizora lub monitora wyposażonego w port HDMI.
mikroskopowe zapalenie jelita grubego
WSPIERAJ ZDJĘCIA I NAGRYWANIE WIDEO
Ten mikroskop elektroniczny powiększa obrazy, ułatwiając oglądanie wyraźnych szczegółów małych obiektów i umożliwia przechwytywanie obrazów mikroskopowych i filmów w czasie rzeczywistym, zachowując zaobserwowane szczegóły próbki w celu łatwego udostępniania ich innym osobom. Możesz bez problemu przechowywać zdjęcia i filmy, korzystając z karty pamięci o pojemności 32 GB. (Karta nie jest dołączona do zestawu)
części mikroskopu
Zapewnij bardziej wydajne i wygodne doświadczenie użytkownika
Nasz mikroskop USB jest wyposażony w regulowany długi stojak zapewniający stabilne podparcie, 8 diod LED i 2 elastyczne światła boczne do obserwacji w różnych środowiskach oraz funkcję resetowania zapewniającą płynną obsługę. Jest również wyposażony w baterię litową, dzięki czemu można go przenosić do użytku na zewnątrz.
Specyfikacja
Model produktu W10 Maksymalna liczba pikseli wideo 1080P Rozmiar CMOS 1/2,8 " Rozdzielczość kamery 24M, 20M, 16M, 12M, 10M, 8M, 5M, 3M, 2M
Rozdzielczość nagrywania 1080P, 720P
Format nagrywania MP4
Tryb ostrości podręcznik
Format obrazu JPG
Współczynnik powiększenia 500/1000
zoom cyfrowy wsparcie
źródło światła 8 diod LED (regulowana jasność)
zakres ostrości 10-40mm (z widokiem panoramicznym)
Rozdzielczość komputera i szybkość transmisji obrazu 1280*1080/25 kl./s
balans bieli automatyczny
narażenie automatyczny
System operacyjny komputera Windos XP, win7, win8.1, win10, Mac OS x 10.5 lub nowszy
Wsparcie językowe 11 języków: włoski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, rosyjski, japoński, koreański
Struktura soczewki 5G+IR
otwór F4.5
Perspektywa kamery 16°
Interfejs i sposób transmisji sygnału Mikro/USB 2.0
Temperatura robocza -10°C~+55°C
Wilgotność robocza 30% ~ 85% wilgotności względnej
Prąd roboczy 700mA
rozpraszanie mocy 3,5 W
Bateria litowo-polimerowa 103665-3000 mAh
Lista opakowań Korpus mikroskopu * 1, bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania * 1, wspornik * 1, kabel do transmisji danych TYPE-C * 1, kabel HDMI * 1, mikrometr * 1, instrukcja obsługi * 1, prześcieradło z perłowej bawełny * 3
Rozmiar opakowania 32*23,5*12cm
Waga opakowania 1900g
Recenzje (28)
Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

 • All Reviews
 • Image
 • All Star
  • All Star
  • 5 Star
  • 4 Star
  • 3 Star
  • 2 Star
  • 1 Star
 • Sort by: Most Recent
  • Most Recent
  • Top Rating
5
Doskonały mikroskop do prac elektronicznych
Możliwość stosowania różnych obiektywów i różnych poziomów powiększenia była bardzo korzystna. Szczególnie podoba mi się większa odległość robocza w porównaniu do mojego znacznie droższego mikroskopu Mantis. Używam elastycznego ramienia, aby zapewnić większą elastyczność i jestem zadowolony z mojego wyboru. Wolałbym mocniejsze, elastyczne ramię, ponieważ powoduje ono wibracje/chybotania, jeśli przeszkadzam w stole, do którego jest zamontowane. Nie stanowiłoby to problemu, gdyby zamontowano go na czymś solidniejszym, np. stole warsztatowym. Ogólnie rzecz biorąc, świetny stosunek jakości do ceny, a Kentfaith oferuje doskonałe wsparcie.
Doskonały mikroskop do prac elektronicznych
09.11.2023
5
Działa idealnie i ma kilka przydatnych ustawień.
Edycja: Obsługa klienta była doskonała i początkowo zapytała mnie tylko, jak się sprawdza produkt, i wyraziłem obawy dotyczące posiadania nakrętki łączącej ramię. Rozwiązali moje wątpliwości, zaktualizowali swój sprzęt i wysłali mi zmodyfikowaną (dłuższą) nakrętkę ZA DARMO! Jestem prawie pewien, że zaadaptowali tę funkcję do innych mikroskopów, które nadal sprzedają. Naprawdę to doceniam, ponieważ był to bardziej problem niż prawdziwy problem. Oryginał działa dobrze, po prostu czułem, że nie ma zbyt wiele miejsca na poruszanie się. Wszystko przyszło profesjonalnie zapakowane. Montaż (mocowanie nakrętki łączącej) jest nieco trudny, ale instrukcja doskonale to wyjaśnia. Z tego, co widzę, kamera pracuje w czasie rzeczywistym, a częstotliwość klatek jest regulowana. Zoom cyfrowy działa świetnie i utrzymuje ostrość, która moim zdaniem pokazuje wyższą rozdzielczość niż oferuje ekran po pomniejszeniu. Ten produkt jest wart swojej ceny.
Działa idealnie i ma kilka przydatnych ustawień. Działa idealnie i ma kilka przydatnych ustawień. Działa idealnie i ma kilka przydatnych ustawień.
02.11.2023
5
Dobry zasięg
Dostałem go do naprawy części elektronicznych, póki co jest fanomicznie prefabrykowany. Możliwość rejestrowania i fotografowania mojej pracy okazała się również pomocna, gdy klienci pytali o naprawę i diagnozę uszkodzonych części i zastanawiali się, czy nie dorobić więcej, gdy nadejdzie czas na rozwój
29.10.2023
5
Ulubiony zakup
To jest TAKIE COOL i mój ulubiony zakup ostatnio. Kupiłem go głównie do oglądania monet i nie mogę uwierzyć w powiększenie i szczegółowość obrazu, zwłaszcza za tę cenę. Używałem go również do naprawy zegarków mechanicznych i tam też się świetnie spisał. Koniec z mrużeniem oczu przez maleńkie szkło powiększające!
Ulubiony zakup
27.10.2023
5
Dobry jak na cenę i jakość obrazu
Bardzo dobry w tej cenie. Dobre zdjęcie. Zoomowanie polega na przesuwaniu aparatu w górę i w dół oraz ponownym ustawianiu ostrości. Dobrze zrobiony. Ostrość mogłaby być płynniejsza. Pierścień blokujący podstawę powinien mieć gumową podkładkę, aby zapewnić mocniejsze zamknięcie. Aparat i ekran opadną po zwolnieniu przycisku blokady. Aby wyregulować zoom, należy umieścić dłoń wokół słupka pod kamerą i ekranem.
24.10.2023
5
Również bardzo wyraźny obraz
To naprawdę fajny mikroskop, z którego świetnie się bawiliśmy podczas nauki z dziećmi w domu. Jak pokazano na filmie, budowa nie jest szczególnie trudna. Uwielbiam duży ekran i możliwość włożenia karty Micro-So w celu zapisywania obrazów.
21.10.2023
5
Doskonały mikroskop
Konfiguracja tego mikroskopu zajmuje około pięciu minut. Jasność i powiększenie są niesamowite. Nie trzęsie się jak wiele innych. Ustawienia można regulować pod ekranem lub za pomocą pilota. Można go także podłączyć do większego ekranu lub komputera poprzez złącze HDMI. Używam go zarówno do lutowania jak i do małych domowych eksperymentów z dziećmi.
18.10.2023
5
Zabawa dla dzieci
Zabawa dla dzieci, ale jeśli oczekujesz czegoś profesjonalnego, poszukaj gdzie indziej. Moja recenzja opiera się na tym, że jest przeznaczony dla dzieci i służy jako zabawka. Moje dzieci uwielbiają używać ich do powiększania niemal wszystkiego. Zacząłem uczyć moje dzieci lutowania, a one używają tego do wykonywania małych połączeń w celu zwiększenia powierzchni.
Zabawa dla dzieci Zabawa dla dzieci
14.10.2023
5
Świetny dodatek do mikroskopu Kentfaith
Moja żona jest nauczycielką i każdej wiosny poświęca tydzień na zajęcia STEM. Niedawno kupiliśmy dla niej mikroskop cyfrowy Kentfaith, aby mogła go używać w klasie. Te lampki to świetny dodatek! Są bardzo jasne i można je łatwo obrabiać pod mikroskopem. Mogę sobie również wyobrazić wiele innych zastosowań, na przykład pracę nad rzeczami przy słabym świetle. Całkiem tani.
Świetny dodatek do mikroskopu Kentfaith
10.10.2023
5
Idealny na monety
Niedawno zacząłem zbierać monety i szczególnie interesują mnie monety z błędami menniczymi. Kilka miesięcy temu kupiłem mikroskop na monetę, ale byłem rozczarowany, że nie był w stanie uchwycić całego obrazu. Nawet nie wiedziałem, że produkują przedłużacze, dopóki tego nie zobaczyłem. Nie mam marki Kentfaith, ale do mojej pasuje idealnie, ponieważ wiele z tych stojaków wydaje się być uniwersalnych. Słupek rozciąga się do 10 cali, co pozwala mi teraz oglądać i fotografować monety w pełnym widoku. Jest solidny i sprawia wrażenie solidnie wykonanego. Byłem również zadowolony, że obraz był nadal tak samo wyraźny, nawet przy większej odległości.
09.10.2023
FAQs
Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

There are no faqs for this product.

Wideo
GW45.0075