10,1-calowy wyświetlacz IPS o wysokiej rozdzielczości Cyfrowy mikroskopowy HDMI HDMI, powiększenie 10-1600, HDMI na ekranie, z bezprzewodowym pilotem na podczerwień, moduł z PC

GW45.0075
ekskluzywna
W magazynie
 • days
 • :
 • :
 • :
872 zł 1112 zł 21% OFF W tym VAT
darmowa wysyłka do Polska
 • Producent: K&F Concept
 • Kupuj K&F Concept 10,1-calowy wyświetlacz ips o wysokiej rozdzielczości cyfrowy mikroskopowy hdmi hdmi, powiększenie 10-1600, hdmi na ekranie, z bezprzewodowym pilotem na podczerwień, moduł z pc online, darmowa wysyłka do Polska, 30 dni gwarancja zwrotu pieniędzy.
 • GW45.0075
 • Kod produktu: GW45.0075
 • 872
Bezpieczna transakcja
30-dniowy zwrot lub wymiana

Wiele opcji płatności:

Gwarancja jakości

Produkty Kentfaith są objęte [Gwarancją jakości]. Jeśli zakupiony przedmiot ma problemy z jakością lub problemy spowodowane przez osoby niebędące użytkownikami i jest objęty „Gwarancją jakości”, Kentfaith zapewni kompleksową obsługę posprzedażną.

Brak powodu powrotu

Aby poprawić wrażenia z zakupów w Kentfaith, zakupione przedmioty (co nie dotyczy prezentów) mogą zostać zwrócone w celu uzyskania zwrotu pieniędzy bez powodu (takich jak niechęć, zły zakup i inne problemy z jakością niezwiązane z produktem).

Cechy
 • * 10,1-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości: Ten mikroskop cyfrowy ma 10,1-calowy ekran IPS o wysokiej rozdzielczości 1024x600 i wszystkie 500cd/m2. Prezentuje mikroskopijne obrazy i filmy o wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu drobne szczegóły i małe struktury są szczegółowe. Duża powierzchnia 8,8 x 4,9 cali (223 x 125 mm) umożliwia natychmiastowe monitorowanie i wykrywanie obrazu, dzięki czemu dokładnie monitoruje się, spawanie i inne zadania są główne;
 • * Powiększenie 50X-1600X: Ten mikroskop monety ma zakres powiększenia od 50X do 1600X, co pozwala na powiększenie obrazów w celu zbadania małych subskrypcji. Ramka jest krystalicznie czysta i bardzo zarejestrowana na koncie monetarnym, prowadząc badania roślin, korzystanie z zasobów, utrzymanie obwodów itp;
 • * Sterowanie z wyjściam PC i HDMI na ekranie: Mikroskopy można podłączyć do komputera, aby uzyskać dodatkowe widoki, rozszerzyć i zwiększyć jakość obrazów i filmów w celu dostępu do dostępu i analizy danych. Obsługuje systemy Windows 7 i powyżej, MacOS 10.5 i powyżej. Plug and Play, nie trzeba pobierać dodatkowego oprogramowania. Obsługa wyjścia HDMI na tym samym ekranie, dodatkowy ekran ekranu, obsługa wielu osób oglądających jednocześnie, dostępna do udostępnienia;
 • * Fotografia i rejestrowanie wideo: Ten mikroskopowy może powiększyć obrazy, ułatwiając przeglądanie danych małych obiektów. Poza tym przechwytywanie obrazów mikroskopowych i plików wideo w czasie gniazda, ukryte szczegóły do ​​ujawnienia udostępniania współpracowników, studentów lub innych. Dzięki 2 milionom pikseli, rozdzielczości wideo 1080P i rozdzielczości zdjęć 1920x1080, dostępne są łatwo dostępne obrazy i filmy za pomocą kart pamięci 32GB;
 • * Wygodne i przemyślane szczegóły: lotniczy klucz ze stopu aluminium może mieć wysokość i kąt, położony stabilną i charakterystyczną obserwację obiektu. Dzięki 8-diodom LED i 2-elastycznym światłom bocznym można łatwo zastosować oświetlenie i cienie, aby monitorować szczegóły obiektów w różnych środowiskach.
872 zł
Shipping
darmowa wysyłka do Polska
Bezpieczna transakcja

Wiele opcji płatności:

Gwarancja jakości

Produkty Kentfaith są objęte [Gwarancją jakości]. Jeśli zakupiony przedmiot ma problemy z jakością lub problemy spowodowane przez osoby niebędące użytkownikami i jest objęty „Gwarancją jakości”, Kentfaith zapewni kompleksową obsługę posprzedażną.

Brak powodu powrotu

Aby poprawić wrażenia z zakupów w Kentfaith, zakupione przedmioty (co nie dotyczy prezentów) mogą zostać zwrócone w celu uzyskania zwrotu pieniędzy bez powodu (takich jak niechęć, zły zakup i inne problemy z jakością niezwiązane z produktem).

skanowanie mikroskopu elektronowego
10-calowy mikroskop cyfrowy IPS: łatwa obserwacja, przechowywanie i analiza
Ten mikroskop cyfrowy wyświetla obrazy i filmy mikroskopowe o wysokiej rozdzielczości, zapewniając wyraźną widoczność drobnych szczegółów i drobnych struktur. Duży obszar wyświetlania umożliwia natychmiastowe przeglądanie i łatwą regulację obrazu. Ekran można obracać w celu łatwej regulacji kąta widzenia.
mikroskopowe zapalenie jelita grubego
REGULOWANE POWIĘKSZENIA 50X-1600X
Ten mikroskop monetowy umożliwia powiększanie obrazów w celu zbadania drobnych szczegółów. Dostosowując powiększenie, możesz kontrolować klarowność obrazu, dzięki czemu zarówno kontury, jak i szczegóły są wyraźnie widoczne, co pozwala na precyzyjne obserwacje monet, badania roślin, identyfikację biżuterii i inne zadania.
oznaczony mikroskopem
PODŁĄCZ DO KOMPUTERA, ABY WYŚWIETLAĆ NA DWÓCH EKRANACH
Lupę do monet można podłączyć do komputera, aby uzyskać powiększony widok, wyświetlając większe obrazy i filmy, co ułatwia udostępnianie i analizę danych. Obsługuje systemy Windows 7/8.1/10 i MacOS 10.5 i nowsze. Podłącz i graj. Można go także podłączyć do dowolnego telewizora lub monitora wyposażonego w port HDMI.
mikroskopowe zapalenie jelita grubego
WSPIERAJ ZDJĘCIA I NAGRYWANIE WIDEO
Ten mikroskop elektroniczny powiększa obrazy, ułatwiając oglądanie wyraźnych szczegółów małych obiektów i umożliwia przechwytywanie obrazów mikroskopowych i filmów w czasie rzeczywistym, zachowując zaobserwowane szczegóły próbki w celu łatwego udostępniania ich innym osobom. Możesz bez problemu przechowywać zdjęcia i filmy, korzystając z karty pamięci o pojemności 32 GB. (Karta nie jest dołączona do zestawu)
części mikroskopu
Zapewnij bardziej wydajne i wygodne doświadczenie użytkownika
Nasz mikroskop USB jest wyposażony w regulowany długi stojak zapewniający stabilne podparcie, 8 diod LED i 2 elastyczne światła boczne do obserwacji w różnych środowiskach oraz funkcję resetowania zapewniającą płynną obsługę. Jest również wyposażony w baterię litową, dzięki czemu można go przenosić do użytku na zewnątrz.
Specyfikacja
Model produktu W10 Maksymalna liczba pikseli wideo 1080P Rozmiar CMOS 1/2,8 " Rozdzielczość kamery 24M, 20M, 16M, 12M, 10M, 8M, 5M, 3M, 2M
Rozdzielczość nagrywania 1080P, 720P
Format nagrywania MP4
Tryb ostrości podręcznik
Format obrazu JPG
Współczynnik powiększenia 500/1000
zoom cyfrowy wsparcie
źródło światła 8 diod LED (regulowana jasność)
zakres ostrości 10-40mm (z widokiem panoramicznym)
Rozdzielczość komputera i szybkość transmisji obrazu 1280*1080/25 kl./s
balans bieli automatyczny
narażenie automatyczny
System operacyjny komputera Windos XP, win7, win8.1, win10, Mac OS x 10.5 lub nowszy
Wsparcie językowe 11 języków: włoski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, rosyjski, japoński, koreański
Struktura soczewki 5G+IR
otwór F4.5
Perspektywa kamery 16°
Interfejs i sposób transmisji sygnału Mikro/USB 2.0
Temperatura robocza -10°C~+55°C
Wilgotność robocza 30% ~ 85% wilgotności względnej
Prąd roboczy 700mA
rozpraszanie mocy 3,5 W
Bateria litowo-polimerowa 103665-3000 mAh
Lista opakowań Korpus mikroskopu * 1, bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania * 1, wspornik * 1, kabel do transmisji danych TYPE-C * 1, kabel HDMI * 1, mikrometr * 1, instrukcja obsługi * 1, prześcieradło z perłowej bawełny * 3
Rozmiar opakowania 32*23,5*12cm
Waga opakowania 1900g
Recenzje (0)
Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

Brak opinii dla tego produktu.

FAQs
Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

There are no faqs for this product.

Wideo