Monokular 10-30x50, Duża Moc, Słabe Widzenie w Nocy, Wodoodporny, z Uchwyt do Statywu

4.8 44 44 Opinii KF33.040
ekskluzywna
W magazynie
 • days
 • :
 • :
 • :
205 zł 400 zł 48% OFF W tym VAT
darmowa wysyłka do Polska
Producent: K&F Concept
 • Kupuj K&F Concept monokular 10-30x50, duża moc, słabe widzenie w nocy, wodoodporny, z uchwyt do statywu online, darmowa wysyłka do Polska, 30 dni gwarancja zwrotu pieniędzy.
 • KF33.040
 • Kod produktu: KF33.040
 • 205
Bezpieczna transakcja
30-dniowy zwrot lub wymiana

Wiele opcji płatności:

Gwarancja jakości

Produkty Kentfaith są objęte [Gwarancją jakości]. Jeśli zakupiony przedmiot ma problemy z jakością lub problemy spowodowane przez osoby niebędące użytkownikami i jest objęty „Gwarancją jakości”, Kentfaith zapewni kompleksową obsługę posprzedażną.

Brak powodu powrotu

Aby poprawić wrażenia z zakupów w Kentfaith, zakupione przedmioty (co nie dotyczy prezentów) mogą zostać zwrócone w celu uzyskania zwrotu pieniędzy bez powodu (takich jak niechęć, zły zakup i inne problemy z jakością niezwiązane z produktem).

Cechy
 • * Bezstopniowy zoom 10-30 o wysokiej rozdzielczości: zgodnie z różnymi potrzebami obserwacji, 10-30 różnych powiększenia można łatwo regulować i dowolnie powiększać.
 • * Powłoka wielowarstwowa: szerokopasmowa wielowarstwowa powłoka FMC, wysoka przepuszczalność światła, ostre i przezroczyste obrazowanie. Duży obiektyw 50 mm, okular 22 mm, kąt pola widzenia przy 10x wynosi 5,6°~2,7° przy 30x, efekt obrazowania jest wyraźny, a pole widzenia szerokie, co pozwala cieszyć się najlepszym widokiem podczas obserwacji ptaków , oglądanie scenerii, oglądanie gier, biwakowanie, Koncert ma najlepsze wrażenia podczas oglądania.
 • * Ogniskowanie jedną ręką, wodoodporne i przeciwmgielne: wypełnione azotem IPX7, wodoodporne i przeciwmgielne, aby zapobiec przedostawaniu się kurzu, zanieczyszczeń i mgły do ​​wnętrza monokularu, bez obawy przed trudnymi warunkami zewnętrznymi. Zewnętrzna konstrukcja pancerza, antypoślizgowa obróbka, obsługa jedną ręką, aby zapewnić najlepsze wrażenia.
 • * Monokulary z ręcznym adapterem do telefonu, monokulary 10-30x50 z regulowanym uchwytem do smartfona. Łatwy w instalacji i obsłudze, jest wygodny do szybkiego robienia zdjęć telefonem komórkowym i natychmiastowego udostępniania zdjęć. Jedno oko jest również wyposażone w regulowany pasek na rękę i torbę, która jest wygodna do przechowywania i przenoszenia.
 • * Świetny prezent dla mężczyzn/dzieci - będzie fajnym prezentem dla amatorskich obserwatorów gwiazd, obserwatorów ptaków, obserwatorów przyrody i łuczników.
205 zł
Shipping
darmowa wysyłka do Polska
Bezpieczna transakcja

Wiele opcji płatności:

Gwarancja jakości

Produkty Kentfaith są objęte [Gwarancją jakości]. Jeśli zakupiony przedmiot ma problemy z jakością lub problemy spowodowane przez osoby niebędące użytkownikami i jest objęty „Gwarancją jakości”, Kentfaith zapewni kompleksową obsługę posprzedażną.

Brak powodu powrotu

Aby poprawić wrażenia z zakupów w Kentfaith, zakupione przedmioty (co nie dotyczy prezentów) mogą zostać zwrócone w celu uzyskania zwrotu pieniędzy bez powodu (takich jak niechęć, zły zakup i inne problemy z jakością niezwiązane z produktem).

Historia Marki

Pole widzenia114/1000m
Powiększenie10-30X
Wyjdź z odległości źrenicy7-2,3 mm
Średnica okularu50mm
X ulga w oku14-12mm
Średnica źrenicy wyjściowej5-1.7mm
Rzeczywiste pole widzenia,6,5°
Ostatnie skupienie2,8 m
Typ soczewkiWielowarstwowa powłoka szerokopasmowa FMC
PryzmatBAK4
wodoodpornyŻycie wodoodporne
waga produktu412g
Rozmiar produktu16x7,5x6cm
Wymiary opakowania22*8.36*11,4 cm
Waga paczki558g
Lista rzeczy do spakowaniaTeleskop obserwacyjny 10-30x50*1,
Recenzje (44)
Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

 • All Reviews
 • Image
 • All Star
  • All Star
  • 5 Star
  • 4 Star
  • 3 Star
  • 2 Star
  • 1 Star
 • Sort by: Most Recent
  • Most Recent
  • Top Rating
5
Nie może być zwieńczony jako mały wszechstronny!
Myślę, że część jest świetna do podróży, miałem ją ze sobą przez 4 tygodnie na wakacjach (z plecakiem z całą uciążliwością) Wypróbowałem ją na morzu na plaży, w lesie (deszczowym), w dzień iw nocy i ja za każdym razem była zadowolona, ​​przetarcia czyli nie ma śladu. Nawet w połączeniu z aparatem cyfrowym wychodziły mniej lub bardziej użyteczne zdjęcia. Nie miałem często opisywanego problemu z zacinającą się ostrością. Uznałem to za przyjemnie karzące, na tyle, że nie bałem się tego ukryć, kiedy tam dotarł. Osobiście uważam, że pasek jest trochę wietrzny, ale jest wystarczająco dużo alternatyw. Dostałbym to ponownie.
Nie może być zwieńczony jako mały wszechstronny! Nie może być zwieńczony jako mały wszechstronny!
25.01.2023
5
Geniales Preis – Leistungsverhältnis
Ogólna ocena: 5/5 Za tę cenę monokular godny polecenia! Ostry obraz: z góry powinno być jasne, że za pomocą małej lunety nie można uzyskać ani powiększenia lunety za 2000 euro, ani zdjęć za pomocą teleobiektywu za 1500 euro. Ale za cenę, za jaką dostajemy tu mały monokular, jest naprawdę świetny! Bez przystawki do telefonu komórkowego działa jak zwykła luneta/teleskop, szybko otrzymujemy super ostry obraz przed naszymi oczami. I dobre nagrania: przy odrobinie wprawy dołączona nasadka do telefonu komórkowego może zostać zamontowana szybko i precyzyjnie. Pozwala nam to z łatwością wykonać kilka naprawdę dobrych ujęć spontanicznie w terenie, a przede wszystkim bez konieczności dźwigania ogromnego aparatu. Nasadka jest również bardzo stabilnie osadzona na urządzeniu, tzn. luneta jest zbyt ciężka, aby po prostu trzymać telefon komórkowy, ale odwracając się, możesz również nosić tylko lunetę, a telefon komórkowy jest na niej mocno osadzony. Wniosek: Najlepszy stosunek ceny do wydajności, szczególnie odpowiedni na spontaniczny spacer, a zdjęcia mamy bezpośrednio na naszych telefonach komórkowych.
20.01.2023
5
Okazja za taką cenę!
Jestem zaskoczony dobrą obsługą i dobrą jakością obrazu w stosunku do ceny. Miej go w samochodzie, aby móc bezpiecznie zwracać się do ptaków w dowolnym momencie, nawet gdy jesteś w drodze. Jestem bardzo zadowolony, nawet jeśli są oczywiście lepsze optyki.
15.01.2023
5
Obserwacje, zdjęcia smartfonem i powiększenie
Pod spodem wyobrażałem sobie coś więcej, przybliżając i obserwując w oddali. Czasami mam wrażenie, że lepiej widzę gołym okiem niż monokularem. Nie powinno to jednak sprawiać wrażenia, że ​​monokular nie przybliża odpowiednio, bo już tak jest. Lub moje oczekiwania były zbyt wysokie w tej cenie. Zdjęcia ze smartfona są dobre, jeśli dobrze umieściłeś aparat w uchwycie, jest to żmudny proces, dopóki aparat nie znajdzie się we właściwym miejscu,
13.01.2023
5
Dobrze zrobione schludne i małe.
Oczywiście nie tak dobre jak lornetka czy teleskop, ale spełniło swoje zadanie i przybliżyło rzeczy na odległość. Dobra konstrukcja, wystarczająco mała, aby nosić ją wszędzie.
08.01.2023
5
Mały, poręczny i spełnia swoje zadanie
Za tę cenę otrzymujemy mały, poręczny i funkcjonalny monokular. Trzeba mieć świadomość, że lepsza rozdzielczość obrazu to także wyższa cena.
08.01.2023
5
Jest wart swojej ceny
Jedyną małą wadą jest mała strzałka do powiększenia, która jest prawie niewidoczna. W przeciwnym razie uważam, że jakość obrazu jest wystarczająco dobra, lekka, łatwa w użyciu. Mam też lornetki Swarovsky Habicht, które oczywiście mają lepszą jakość obrazu, ale są też cięższe - więc nie lubię nosić ich ze sobą przez wiele dni na wędrówkach.
02.01.2023
5
dobry stosunek ceny do wydajności
szybka dostawa, łatwa obsługa, bardzo szeroki widok
21.07.2021
4
mały teleskop
Super mały praktyczny teleskop. Stosunek jakości do ceny też jest w porządku. Całkiem dobra jakość jak na tak małą rzecz.
13.07.2021
4
góra góra
naprawdę bardzo dobrze
06.07.2021
FAQs
Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

A
Jego obraz jest wyraźny, przepuszczalność światła jest wysoka, a efekt bardzo dobry, ale najpierw trzeba go wyregulować. 
Show more
A
Ten typ lunety obserwacyjnej jest łatwiejszy w obsłudze i umożliwia szybkie ustawienie ostrości jedną ręką. 
Show more
A
Oznacza to, że powiększenie można regulować od 10 do 30 razy, obiektyw 50mm, świetny teleskop, lekki i wytrzymały. 
Show more